Jesteś tutaj: PROGRAMY ANTYWIRUSOWE Kaspersky Internet Security

Kaspersky Internet Security

Kaspersky Internet Security 2021 – bądź bezpieczny zawsze i wszędzie

Podczas korzystania z sieci web, bardzo często jesteście narażeni na niebezpieczeństwa czyhające w internecie. Wciąż rozwija się branża zabezpieczeń i programów antywirusowych, gdyż hakerzy i oszuści „nie śpią”, udoskonalając swoją „pracę” (jak obejść wszelkie zabezpieczenia antywirusowe, blokady, by dostać się do waszych danych czy pieniędzy). Dlatego tak ważne jest posiadanie sprawdzonego i aktualnego programu antywirusowego.

Czytaj więcej

Jakie niebezpieczeństwa niesie ze sobą brak ochrony antywirusowej?

Komputer na którym trzymacie pliki i dokumenty, to wasze prywatne „królestwo”. Raczej nie chcielibyście, aby osoby trzecie miały do niego dostęp, a wręcz z tego „źródła” czerpały informacje. Oprócz zdjęć i multimediów, często trzymacie na dysku wrażliwe dane, które są tak ważne dla oszustów, że nie ustają w wysiłkach aby je zdobyć. Skupiają się również na przechwytywaniu haseł do kont bankowych, stosują scam oraz phishing. 

 • SCAM to forma oszustwa, która początkowo wzbudza zaufanie, dzięki któremu stopniowo pozwala manipulować i wpływać na decyzje drugiej osoby.
 • PHISHING to podszywanie się pod znane instytucje (typu banki czy inne firmy), w celu wyłudzenia danych bądź pieniędzy. Warto być świadomym tych zagrożeń.

Kaspersky antywirus – warto?

Na rynku dostępnych jest wiele programów antywirusowych, mniej i bardziej skutecznych. My skupimy się dzisiaj na tych drugich. 

Kaspersky Antywirus to jeden z najlepszych programów antywirusowych na rynku. Dzięki niemu możecie czuć się bezpiecznie - zarówno na platformie Windows jak i Mac. Ciekawą sprawą jest również Kaspersky Android, który sprawdza się świetnie w roli mobilnego antywirusa. Plusem jest to, że Kaspersky to antywirus online, co oznacza że w trybie rzeczywistym monitoruje pracę/wasze zachowania w sieci, aby jak najszybciej zablokować złośliwe oprogramowanie i ostrzec Was (np. przed niebezpiecznymi stronami).

Dlaczego warto?

Z wielu powodów:

 • chroni przed wirusami i zagrożeniami gdziekolwiek jesteście,
 • jest wydajny,
 • nie wpływa na obciążenie sprzętu,
 • łatwy w obsłudze,
 • wspiera systemy:
 • Windows,
 • Mac,
 • Android
 • posiada funkcje blokowania phishingu,
 • oferuje szyfrowaną przeglądarkę do płatności internetowych,
 • blokuje dostęp do kamery internetowej osobom trzecim,
 • oferuje usługę VPN,
 • wykrywa złośliwe oprogramowanie w systemie Android

Rejestracja Kaspersky

Firma oferuje wersję „trial” oprogramowania antywirusowego (po wcześniejszej rejestracji). Okres próbny jest jednak krótki i dlatego warto wyposażyć się w oryginalny klucz licencyjny w naszym sklepie.
Do wyboru macie kilka wariantów. Możecie wykupić licencję od 1 do 10 komputerów, w atrakcyjnych pakietach na rok lub dwa lata wsparcia i ze stałą aktualizacją bazy wirusów. Warto się zastanowić, ile licencji potrzebujecie – w pakiecie jest znacząco taniej.

Kaspersky Internet Security 2021 – podsumowanie

Bez wątpienia można stwierdzić, że Kaspersky Internet Security 2021, to jeden z czołowych programów antywirusowych online (oferujących świetną ochronę). 

Został stworzony z myślą o zapobieganiu włamaniom na prywatne komputery oraz dla małych firm. Dzięki stałej aktualizacji bazy wirusów, jesteście na bieżąco chronieni. Możecie spać spokojnie i nie martwić się, że zostaniecie oszukani, okradzeni.

Ukryj

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Dlaczego my

Najwyższa jakość sprzedawanych produktów Pochodzących tylko i wyłącznie od dostawców z terenu Polski oraz Unii Europejskiej.
Pewne zakupy  Na każdy zakup w naszym sklepie otrzymają Państwo zawsze Polską Fakturę VAT 23%.
Legalne produkty Wszystkie programy pobiorą Państwo bezpiecznie z oryginalnych źródeł producentów.
Rzetelna firma Zapewniamy zakup tylko i wyłącznie legalnego oprogramowania.
Darmowa i szybka dostawa Czas realizacji zamówienia nie przekracza 24h, klucz produktu otrzymasz wygodnie i bezpiecznie poprzez e-mail.
Bezpieczne transakcje Przez dobrze znane i rekomendowane Przelewy24.pl

Twoje konto

Newsletter

Akceptuję Politykę Prywatności

.

Przekonaj się jakie szybkie i proste są zakupy z nami! 

.

Kupujesz produkt Otrzymujesz klucz produktu Pobierasz oprogramowanie Instalujesz oprogramowanie

i to wszystko za pomocą licencji na oprogramowanie w postaci kluczy ESD (Electronic Software Distribution).

..

Licencje w takiej postaci osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu.