Jesteś tutaj: PROGRAMY ANTYWIRUSOWE Bitdefender

Bitdefender

Antywirus Bitdefender – czyli dlaczego warto zabezpieczyć się w sieci?

Bezpieczeństwo poruszania się po sieci jest absolutnie kluczowym i priorytetowym elementem użytkowania komputera, nawet jeśli nie zawsze zdajecie sobie z tego sprawę. Oprogramowanie antywirusowe skutecznie blokuje podejrzane pliki i działania niepewnych stron internetowych, chroniąc Was przed dotkliwymi konsekwencjami działań hakerów. Serfowanie po internecie bez zabezpieczenia w postaci antywirusa przyrównać można do chodzenia po linie bez asekuracji – wystarczy jeden nierozważny krok i może okazać się za późno na pomoc. Bitdefender to zaawansowany program antywirusowy, który stanowi najwyższy poziom ochrony dla Twojego komputera przed wszelkimi zagrożeniami w sieci. Zaprojektowany przez ekspertów z branży bezpieczeństwa komputerowego, ten wszechstronny program antywirusowy oferuje niezrównaną ochronę przed wirusami, malware'em, ransomware'em, phishingiem i innymi zagrożeniami.

Czytaj więcej

W dzisiejszych czasach wirusy potrafią znacznie więcej niż kilkanaście lat temu. Postępująca technologia i takie ułatwienia jak np. przenoszenie bankowości czy zakupów do internetu, są ogromnym ułatwieniem dla oszustów. W końcu każdy z Was lubi czasem zamówić coś ze sklepu internetowego, zapłacić bezpośrednio przez bank i oczekiwać paczki, prawda? To bardzo wygodne rozwiązanie, ale należy pamiętać że w takich sytuacjach musicie wręcz posiadać jakieś zabezpieczenie, które może uratować nie tylko wasz komputer, ale również całe wasze oszczędności czy nawet tożsamość. I ustrzec przed nerwami i frustracją.

Jak pozostać ostrożnym?

Przede wszystkim zawsze należy stosować zasadę ograniczonego zaufania. Nie powinniście otwierać podejrzanych stron informujących Was o wygranej w konkursie (w którym nie braliście udziału), czy odczytywać dziwnych e-maili z podejrzanych adresów. Uważać należy także na załączniki. Oglądanie pocztówek z rodzinnych
wakacji nie przyniesie przykrych konsekwencji. Ale w sieci przebiegli złodzieje spróbują zrobić wszystko, by trafić personalnie do Ciebie i zmusić Cię do otworzenia „listu” od nich.

Doskonałym zabezpieczeniem przed potencjalnymi kradzieżami, podczas korzystania na przykład z bankowości internetowej czy portali społecznościowych, jest certyfikat SSL. Gwarantuje on prawdziwość i przejrzystość strony, a również to że nie jest ona próbą podszywania się celem zdobycia danych swoich użytkowników.

Nic jednak nie zapewni Wam tak dobrej ochrony jak program antywirusowy. Takie oprogramowanie działa na wielu płaszczyznach i posiada dużo funkcji, które w czasie rzeczywistym monitorują działania w sieci i ostrzegają, a w najgorszym wypadku blokują i zwalczają niebezpieczne pliki. Warto więc rozejrzeć się i poszukać najbardziej odpowiadającego Wam oprogramowania. Dobrą pozycją do rozpatrzenia jest Bitdefender.

Bitdefender internet security – opinie

Oprogramowanie Bitdefender oferuje skuteczną ochronę w wielu obszarach działania komputera i surfowania po sieci, dlatego cieszy się doskonałą opinią wśród klientów i użytkowników. Najczęściej to właśnie recenzją innych kierujecie się podczas zakupów, dlatego warto sprawdzić jak niezawodne jest środowisko Bitdefendera i jak wielu osobom już pomogło, bezbłędnie eliminując zagrożenia.

Lista zalet tego oprogramowania jest długa, lecz najważniejsze jego funkcje to:

  • pełna ochrona w czasie rzeczywistym,
  • ochrona sieci i bankowości internetowej,
  • anty-spam,
  • dedykowany serwer VPN,
  • menedżer haseł,
  • niszczarka plików
  • ... i wiele więcej!

Serdecznie zapraszamy do zakupu unikalnego klucza licencyjnego w naszym sklepie, by przekonać się jak bezpieczeństwo w sieci wpływa na komfort korzystania z komputera. Klucze są oryginalne i licencjonowane. Wystawiamy do nich fakturę Vat.

Ukryj

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

Przekonaj się jakie bezpieczne, szybkie i proste są zakupy z nami!   

Tanie licencje Microsoft

i to wszystko za pomocą oprogramowania w postaci licencji ESD (Electronic Software Distribution).

Licencje w postaci ESD osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu. 


Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

..

Legalny zakup - potwierdzony Polską fakturą VAT!

 Licencję otrzymujesz wygodnie na e-mail!

Otrzymujesz unikatowy klucz produktu!

Szybko, bezpiecznie i wygodnie! 

.

Masz pytanie?. 

.

787 000 323

Zadzwoń do nas

programy.dms@gmail.com

Wyślij wiadomość

Pn. - Pt. 12:00-18:00

Godziny pracy 

.


Zakup legalnego oprogramownia komputerowego zapewnia sklep

.