Norton

Antywirus Norton 360 – zyskaj komfort i pełnię bezpieczeństwa

Dziś wirusy (i stojący za nimi hakerzy), potrafią być wyjątkowo złośliwe. Oprócz wyłudzeń czy kradzieży z kont bankowych, potrafią również ukraść Wam tożsamość. A czają się absolutnie wszędzie. Podszywają się pod bank, ogłaszają na portalu społecznościowym powiadomienia o wygranej w internetowym konkursie, proszą w imieniu znajomych o przelew „na ratowanie życia” (w dziwnie wyglądającej wiadomości), na znanej platformie zakupowej udają kurierów. Nawet jeśli tego nie dostrzegacie, to pułapki czają się na Was na każdym kroku, próbując zmusić do kliknięcia w link i otworzenia podejrzanej strony.

Czytaj więcej

Potem wszystko idzie już jak kula śnieżna. Nagle sami stajecie się tymi rozsyłającymi prośby o przelew, zakładacie fikcyjne profile na portalach, udajecie sprzedawców i znikacie, gdy tylko ktoś zapłaci. Rzecz jasna wszystko całkowicie nieświadomie i nie na wasze konto. Takie zjawisko było bardzo znane na popularnym portalu społecznościowym, gdzie zupełnie nieświadomi ludzie – często nieco starsi – nabierali się na sztuczki hakerów.

Można jednak tego wszystkiego w bardzo łatwy sposób uniknąć oraz być chronionym od takich zjawisk już na stale. Istnieją sieciowe mechanizmy, które na celu mają uchronić Was przed przeglądaniem podejrzanych stron, albo przynajmniej ostrzegać o niekoniecznie przejrzystym charakterze tychże.

Certyfikat SSL bądź protokół HTTPS mają za zadanie poinformować Was o statusie strony. HTTPS mówi o szyfrowaniu strony za pomocą własnego protokołu TSL, który uniemożliwia przechwytywanie danych. SSL z kolei jest certyfikatem otrzymywanym bezpośrednio z urzędu certyfikacji i stanowi o stuprocentowej przejrzystości i bezpieczeństwie strony, a więc o absolutnie najszczelniejszych zabezpieczeniach i szyfrowaniach.

Tania licencja dla Norton Security

No dobrze, ale co jeśli na wydawałoby się zupełnie bezpiecznej stronie, klikniecie w niekoniecznie godny zaufania link? W takiej sytuacji, abyście mogli czuć się dalej spokojni, przyda Wam się dobra ochrona waszego komputera, czyli pełny pakiet antywirusowy.

Marka Norton oferuje od wielu lat najlepsze rozwiązania dla bezpieczeństwa komputera i sieci, a przy tym wiedzie prym w testach i zajmuje najwyższe miejsca w rankingach tego typu. Opinie zadowolonych klientów jedynie poświadczają o jego niezawodności i byciu najlepszym w swoim rodzaju. Każdego dnia „rodzina” fanów Nortona rośnie.

W naszym sklepie kupić możecie autoryzowany klucz Norton w wersji ESD, czyli z dystrybucji elektronicznej. W dodatku w absolutnie najniższej cenie na rynku. Co więcej – w pełni legalnie . Razem z wystawioną fakturą VAT, stanowić on będzie gwarancję w posiadaniu w pełni legalnej licencji.

Dlaczego Norton jest mistrzem w swoim fachu i jest niepokonany?

Oprogramowanie antywirusowe ze „stajni” Nortona jest czymś wykraczającym poza wasz klasyczny obraz typowego antywirusa. Rzecz jasna posiada on absolutnie wszystkie funkcje takiego, jak:

  • ochrona i skanowanie zagrożeń w czasie rzeczywistym,
  • pełna ochrona podczas przeglądania internetu,
  • własny protokół VPN.

Jednak to jedynie niewielka część tego, co antywirus tego producenta potrafi! A co takiego jeszcze umie? Przede wszystkim korzysta z uczenia maszynowego czy wykorzystuje sztuczną inteligencję (do klasyfikacji aplikacji i przedwczesnego ostrzegania). Właśnie te dodatkowe funkcje są gwarancją pełni waszego bezpieczeństwa. „Emulacja” na wirtualnym urządzeniu w poszukiwaniu potencjalnych wirusów, uchroni Was już w przeciągu kilku milisekund przed otworzeniem niezaufanego pliku.

I o to w tym wszystkim chodzi.

Ukryj

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Dlaczego my

Najwyższa jakość sprzedawanych produktów Pochodzących tylko i wyłącznie od dostawców z terenu Polski oraz Unii Europejskiej.
Pewne zakupy  Na każdy zakup w naszym sklepie otrzymają Państwo zawsze Polską Fakturę VAT 23%.
Legalne produkty Wszystkie programy pobiorą Państwo bezpiecznie z oryginalnych źródeł producentów.
Rzetelna firma Zapewniamy zakup tylko i wyłącznie legalnego oprogramowania.
Darmowa i szybka dostawa Czas realizacji zamówienia nie przekracza 24h, klucz produktu otrzymasz wygodnie i bezpiecznie poprzez e-mail.
Bezpieczne transakcje Przez dobrze znane i rekomendowane Przelewy24.pl

Twoje konto

Newsletter

Akceptuję Politykę Prywatności

.

Przekonaj się jakie szybkie i proste są zakupy z nami! 

.

Kupujesz produkt Otrzymujesz klucz produktu Pobierasz oprogramowanie Instalujesz oprogramowanie

i to wszystko za pomocą licencji na oprogramowanie w postaci kluczy ESD (Electronic Software Distribution).

..

Licencje w takiej postaci osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu.