McAfee

Najtańsza licencja na antywirus McAfee

Lubicie się czuć bezpiecznie, prawda? Szczególnie w sieci, gdzie wasze dane są wiele warte. Na ratunek przychodzimy my.

W ofercie naszego sklepu posiadamy oprogramowanie antywirusowe na każdą kieszeń. Doskonałym tego przykładem są niezawodne programy antywirusowe McAfee, które możecie nabyć już w cenach zaczynających się od 35 złotych! Tak atrakcyjnej oferty nie znajdziecie w żadnym innym punkcie.

Czytaj więcej

Co ważniejsze - absolutnie wszystkie klucze aktywacyjne do McAfee oraz innych dostępnych u nas programów, są zupełnie legalne. Pochodzą z dystrybucji od zaufanych i pewnych dostawców. W połączeniu z wystawianą przez nas fakturą VAT, stanowią pełną gwarancję legalności oprogramowania.

Dlaczego warto się zabezpieczać?

W dzisiejszych czasach przebiegli hakerzy, oprogramowanie szpiegujące czy wirusy, potrafią wyrządzić szkody na bardzo wielu płaszczyznach. Nie przypominają już w niczym zagrożeń sprzed kilkunastu lat, gdzie największą potencjalną szkodą dla użytkownika komputera, mogło być fizyczne uszkodzenie sprzętu. Teraz „gra” toczy się o znacznie wyższą stawkę.

Najczęściej łupem hakerów stają się albo nasze dane personalne (potrzebne do kradzieży tożsamości), albo środki na rachunkach bankowych. W takiej sytuacji możecie zostać zupełnie z niczym, a odkręcanie takich sytuacji nie jest wcale łatwe. Dlatego zawsze warto postawić na coś, co będzie sprawowało nad nami pieczę i pomoże uchronić nas od zgubnych konsekwencji nieuważnego korzystania z sieci, podczas podawania loginów, pinów czy innych wrażliwych informacji.

Wraz z postępem technologii i coraz szybszym przenoszeniem życia codziennego do sieci (w końcu kto nie lubi zrobić sobie zakupów bez wychodzenia z domu lub napisać coś o sobie w mediach społecznościowych), znacznej poprawie uległy też oprogramowania antywirusowe.

Oprócz standardowych funkcji do jakich byliśmy przyzwyczajeni, zostały dodane zupełnie nowe, które starają się ochronić nas przed zagrożeniami płynącymi z sieci. Sprytne mechanizmy takich programów potrafią:

  • ostrzegać przed niezaufanymi stronami,
  • wyświetlać powiadomienia z opiniami jakimi cieszą się dane portale,
  • a także stanowić ostateczną blokadę przed otwarciem niektórych witryn.

McAfee jednym z liderów ochrony

Funkcjonalność oprogramowania amerykańskiego producenta w niczym nie ustępuje pionierom branży. Sam antywirus uzyskuje natomiast wysokie noty w rankingach użytkowników. Czyni to z niego znakomitą opcję dla osób poszukujących ochrony swoich danych w przystępnej cenie, a jednocześnie nie chcących rezygnować z dodatkowych funkcji przy użytkowaniu darmowym.

Ogromnym plusem McAfee jest możliwość instalacji i aktywacji go na wielu stanowiskach. Jeśli wybierzecie taryfę za 35 złotych na rok, będziecie mogli aktywować go na dziesięciu urządzeniach! Jeśli zdecydujecie się na odrobinę droższą opcję (65 złotych na rok), to dostaniecie w zamian kompletny pakiet usług, bez żadnego limitu urządzeń. Nie należy zapominać, że nie tyczy się to jedynie systemu Windows! Oprogramowanie McAfee znaleźć możecie również na systemach MacOS oraz urządzeniach z systemem Android.

Jeśli więc szukacie czegoś, co ochroni nie tylko wasz komputer, ale także telefon czy tablet, to ta propozycja jest zdecydowanie warta uwagi!

Ukryj

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Dlaczego my

Najwyższa jakość sprzedawanych produktów Pochodzących tylko i wyłącznie od dostawców z terenu Polski oraz Unii Europejskiej.
Pewne zakupy  Na każdy zakup w naszym sklepie otrzymają Państwo zawsze Polską Fakturę VAT 23%.
Legalne produkty Wszystkie programy pobiorą Państwo bezpiecznie z oryginalnych źródeł producentów.
Rzetelna firma Zapewniamy zakup tylko i wyłącznie legalnego oprogramowania.
Darmowa i szybka dostawa Czas realizacji zamówienia nie przekracza 24h, klucz produktu otrzymasz wygodnie i bezpiecznie poprzez e-mail.
Bezpieczne transakcje Przez dobrze znane i rekomendowane Przelewy24.pl

Twoje konto

Newsletter

Akceptuję Politykę Prywatności

.

Przekonaj się jakie szybkie i proste są zakupy z nami! 

.

Kupujesz produkt Otrzymujesz klucz produktu Pobierasz oprogramowanie Instalujesz oprogramowanie

i to wszystko za pomocą licencji na oprogramowanie w postaci kluczy ESD (Electronic Software Distribution).

..

Licencje w takiej postaci osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu.