Systemy operacyjne Microsoft Windows

Licencja na system operacyjny Microsft Windows

System Microsoft Windows - legalna licencja wieczysta 

W najprostszych słowach – jest to oprogramowanie które kontroluje i zarządza pracą wszystkich podzespołów komputera a także telefonu, posiadając przy tym interfejs umożliwiający komunikację maszyny z użytkownikiem. Dzięki niemu możemy wyświetlać informacje na ekranie, a także zapisywać je na twardym dysku w bardzo łatwy sposób. Zazwyczaj są to platformy bardzo proste i intuicyjne w obsłudze, choć istnieją również takie, które obsługiwane są za pomocą zaawansowanych komend. Dobór odpowiedniego środowiska zależy tylko od tego do jakich celów zamierzamy użytkować komputer oraz

Czytaj więcej...

Jakie są rodzaje systemów?

Na rynku obecnych jest kilka najpopularniejszych środowisk, które różnią się od siebie względem funkcjonalności i zastosowania. Jedne umożliwiają łatwą pracę przy zachowaniu maksymalnie prostego interfejsu, drugie oferują bardzo zaawansowane funkcje i komendy niedostępne dla przeciętnego użytkownika, a jeszcze inne są mieszanką tych cech. Jaki więc wybrać?

  • System Windows – najpopularniejsze środowisko, które stawia na prostotę użytkowania. Jest całkowicie kompatybilne ze sprzętem obecnym na rynku, a w razie potrzeby możemy skorzystać również z bardziej zaawansowanych funkcji. Umożliwia pracę, naukę, a także otwieranie multimediów i granie w gry, które zwykle pisane są pod ten konkretny system.
  • Linux – całkowicie darmowy i niekoniecznie przystępny system, którego zaletą jest uniwersalność – poprzez stosowanie na różnych platformach. Posiada dużo bardzo zaawansowanych funkcji, a sam interfejs nie jest intuicyjny.
  • Mac OS – system napisany przez firmę Apple dla produktów ze swojego środowiska. Absolutnie najprostszy w obsłudze i najstabilniejszy z wyżej wymienionych, jednak możliwy do korzystania wyłącznie z komputerami Apple.

 Legalna licencja windows

Do wyboru mamy zwykle dwie wersje; pudełkową i elektroniczną. Wersja elektroniczna to jedynie klucz aktywacyjny – znacznie tańszy od drugiej opcji - który po zakupie trafia na naszą pocztę i możemy dzięki niemu aktywować instalację pobraną ze strony Microsoft. Wraz z kluczem do windowsa, przekazywana jest nam również licencja użytkowania, którą możemy przenosić na inne sprzęty – pod warunkiem uprzedniego odinstalowania.

Jaki system wybrać?

Nasz sklep oferuje oryginalne kody aktywacyjne do produktów firmy Microsoft:

  • Windows 11 Professional (dla firm),
  • Windows 11 Home,
  • Windows 10 Home,
  • Windows 10 Professional (dla firm),
  • Windows 8.1,
  • Windows 7 

Aby dobrać system odpowiedni do swoich potrzeb, należy wziąć pod uwagę do jakich celów zamierzamy go użytkować. Kupując klucz do windowsa 10 dostajemy legalne oprogramowanie dla firm oraz osób prywatnych, pełne wsparcie techniczne, wciąż aktualizowane oprogramowanie i długą listę nowości, które za tym idą. Mamy również pewność że spełnimy wymagania systemowe dla nowych gier czy wymagających programów. Decydując się jednak na windowsa 7 czy 8.1 zyskujemy stabilność pracy i wydajność w zupełności wystarczającą do pracy czy nauki, oszczędzając przy tym nawet połowę kwoty!

W każdym przypadku – kupując z legalnego źródła – dostajemy potwierdzenie autentyczności produktu oraz fakturę VAT!

Kategorie:
Nośnik:
Stan:
Sortuj:
Na stronie:
-52%
Microsoft Windows 7 Professional
209.00zł
99.00
-23%
Microsoft Windows 10 Professional
259.90zł
199.90
-35%
Microsoft Windows 11 Professional
369.00zł
239.00
-26%
Microsoft Windows 11 Home
299.80zł
219.80
Zamów rozmowę
Skontaktuj się z nami

Nasze biuro jest teraz zamknięte. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 45 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.