AVAST

Antywirus AVAST  - Twoje kompleksowe bezpieczeństwo w sieci

Program antywirusowy AVAST to jeden z popularnych programów komputerowych służących do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, takim jak wirusy, trojany, robaki, rootkity, spyware i inne zagrożenia internetowe. AVAST jest rozwijany przez firmę o nazwie Avast Software, która powstała w 1988 roku.

Główne zadania programu antywirusowego AVAST to skanowanie komputera w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń, identyfikacja i usuwanie złośliwego oprogramowania oraz monitorowanie aktywności systemu w celu wykrywania podejrzanych zachowań. Program może działać w czasie rzeczywistym, chroniąc użytkownika przed infekcjami podczas przeglądania internetu, pobierania plików lub korzystania z różnych aplikacji.

Czytaj więcej

Program antywirusowy AVAST ale co to tak na prawdę jest:

Współczesne programy antywirusowe, w tym AVAST, posiadają również zaawansowane funkcje, takie jak ochrona przed phishingiem, narzędzia do optymalizacji systemu, zapory sieciowe i wiele innych opcji zwiększających bezpieczeństwo komputera.

Ukryj

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

Przekonaj się jakie bezpieczne, szybkie i proste są zakupy z nami!   

Tanie licencje Microsoft

i to wszystko za pomocą oprogramowania w postaci licencji ESD (Electronic Software Distribution).

Licencje w postaci ESD osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu. 


Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

..

Legalny zakup - potwierdzony Polską fakturą VAT!

 Licencję otrzymujesz wygodnie na e-mail!

Otrzymujesz unikatowy klucz produktu!

Szybko, bezpiecznie i wygodnie! 

.

Masz pytanie?. 

.

787 000 323

Zadzwoń do nas

programy.dms@gmail.com

Wyślij wiadomość

Pn. - Pt. 12:00-18:00

Godziny pracy 

.


Zakup legalnego oprogramownia komputerowego zapewnia sklep

.