Program antywirusowy AVAST

AVAST Antywirus - Twoje kompleksowe bezpieczeństwo w sieci

Program antywirusowy AVAST to jeden z popularnych programów komputerowych służących do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, takim jak wirusy, trojany, robaki, rootkity, spyware i inne zagrożenia internetowe. AVAST jest rozwijany przez firmę o nazwie Avast Software, która powstała w 1988 roku.

Główne zadania programu antywirusowego AVAST to skanowanie komputera w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń, identyfikacja i usuwanie złośliwego oprogramowania oraz monitorowanie aktywności systemu w celu wykrywania podejrzanych zachowań. Program może działać w czasie rzeczywistym, chroniąc użytkownika przed infekcjami podczas przeglądania internetu, pobierania plików lub korzystania z różnych aplikacji.

Czytaj więcej...

Program antywirusowy AVAST ale co to tak na prawdę jest:

Współczesne programy antywirusowe, w tym AVAST, posiadają również zaawansowane funkcje, takie jak ochrona przed phishingiem, narzędzia do optymalizacji systemu, zapory sieciowe i wiele innych opcji zwiększających bezpieczeństwo komputera.

Kategorie:
Nośnik:
Stan:
Sortuj:
Na stronie:
Zamów rozmowę
Skontaktuj się z nami

Nasze biuro jest teraz zamknięte. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 34 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.