F-Secure

Program antywirusowy F-Secure

Antywirus F-Secure - doskonały sposób na ochronę waszych danych

Obecnie jednym z kluczowych elementów użytkowania komputera, jest posiadanie zaufanej ochrony antywirusowej, która w przypadku nieoczekiwanego zagrożenia, będzie potrafiła uratować wasze poufne dane i pliki. Takie „skażone” oprogramowanie pisane przez hakerów, potrafi nieźle nabroić. Szczególnie teraz, gdy w dobie rozwoju techniki i zaawansowanych technologii, a także postępującego „przenoszenia się do sieci”, wasze pieniądze, dane czy inne wartościowe informacje są wciąż narażone na kradzieże.

Czytaj więcej...


Przywłaszczenie tożsamości, włamania na konta internetowe (czy to bankowych, czy na portalach społecznościowych) są bardzo popularne i częstsze niż myślicie. Coraz więcej informacji poufnych o sobie, udostępniacie publicznie, wśród waszych znajomych, a jeszcze więcej w korespondencjach prywatnych. Takie dane w rękach hakerów okazać się mogą bardzo niebezpieczne, dlatego warto się przed nimi skutecznie chronić!

Jak się chronić przed wirusami w sieci?

Istnieje kilka podstawowych zasad, które powinny Wam przyświecać podczas surfowania w internecie. Chyba najważniejszą z nich jest zasada ograniczonego zaufania. Przede wszystkich powinniście uważać na:

  • podejrzane linki – nawet te od znajomych,
  • dziwne załączniki, których adresaci często zwracają się do Was z imienia i nazwiska,
  • powiadomienia o wygranych w konkursie,
  • promocje wysyłane z maili typu gdshjgjsl@kjijj.com,
  • prośby o podanie Pinu, numeru karty, etc.

Nie należy wchodzić czy klikać w niezaufane strony, które wyskakują Wam często na portalach społecznościowych, a potem mimowolnie rozsyłają wśród znajomych wirusy.

Doskonałym wyznacznikiem przejrzystości, ale także bezpieczeństwa strony jest certyfikat SSL oraz szyfrowanie HTTPS.

Ten pierwszy świadczy o skomplikowanym szyfrowaniu obracanymi danymi, a zdobyć go mogą jedynie strony które zostaną dokładnie sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa. HTTPS to zaś protokół, który posiada własny typ szyfrowania, a więc również zapobiega przechwytywaniu danych.

Nic jednak nie zapewni Wam tak kompleksowej ochrony na wielu płaszczyznach, jak oprogramowanie antywirusowe. Działa ono na kilka sposobów, przy czym każdy program posiada zwykle jeszcze dodatkowe funkcje, jeszcze bardziej i lepiej zabezpieczające wasz komputer, a często nawet optymalizujące jego działanie!

Najtańsza licencja na F-Secure Internet Security

Najtańsza licencja na F-Secure Total Security

Jednym z pionierów w cyber - ochronie jest F-Secure internet security. Opinie zadowolonych użytkowników potwierdzają jego wysoką skuteczność. Szczegółowe komentarze pokazują, w jak wielu skrajnych przypadkach potrafił on uratować komputer i czyjeś dane przed zniszczeniem czy kradzieżą.

Największą zaletą tego oprogramowania jest działanie na wielu obszarach. Monitorowanie w czasie rzeczywistym plików i działań na komputerze to jedno, ale:

  • ochrona przed podejrzanymi stronami,
  • ostrzeganie przed spamem
  • czy pełne zabezpieczenie waszej sieci WIFI

to coś czego dziś potrzebujecie na co dzień! Możliwe jest nawet ustawienie ochrony rodzicielskiej, optymalizacji systemu czy baterii, a to jedynie niektóre z obszernej listy funkcji tego programu antywirusowego.

Kupując F-Secure w naszym sklepie, otrzymujecie w pełni legalny klucz aktywacyjny od zaufanych dostawców, który wraz z  fakturą stanowi gwarancję legalnego i bezpiecznego użytkowania.

Kategorie:
Nośnik:
Stan:
Sortuj:
Na stronie:
Zamów rozmowę
Skontaktuj się z nami

Nasze biuro jest teraz zamknięte. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 33 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.