Programy biurowe Microsoft

Pakiety biurowe Microsoft Office – czym są?

Nazywamy tak zbiór programów i narzędzi komputerowych, które znajdują zastosowanie w pracach biurowych, takich jak pisanie i edytowanie tekstów, dokonywanie obliczeń, obsługa baz danych, tworzenie prezentacji multimedialnych. Bardzo często w skład takich pakietów wchodzą jeszcze dodatkowe narzędzia, które umożliwiają na przykład tworzenie stron WWW czy obsługę poczty. Dokładnie te elementy składają się na kompleksowy zestaw narzędzi, które mają uczynić naszą pracę prostszą i wygodniejszą.

Czytaj więcej...

Programy biurowe dla firm i osób prywatnych

Oprogramowanie biurowe to absolutna podstawa dzisiejszej pracy. Ciężko wyobrazić sobie tworzenie notatek czy prezentacji bez tych narzędzi, które dziś są całkowitym standardem na miejscu pracy, w szkołach jak i w domach. Nieodzowny towarzysz każdego home office, oferujący tak podstawowe funkcje jak redagowanie tekstów, tworzenie arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, - czy bardziej zaawansowane - jak tworzenie baz danych, wykresów, czy zarządzanie projektami jest już stałym elementem każdego biura.

Z myślą o wciąż rosnącej popularności produktu, Microsoft wprowadził bardzo atrakcyjne plany licencyjne - uwzględniające firmy i osoby prywatne - wprowadzając licencje wieczyste z możliwością przeniesienia na inny komputer. Dostępne są także pakiety w atrakcyjnych cenach dla studentów i uczniów.

Office dla firm

Microsoft Office jest znakomitym rozwiązaniem dla firm, dla których praca związana z tworzeniem i opracowywaniem treści jest codziennością. Najpopularniejszy zestaw nie bez powodu może poszczycić się takim tytułem, jest bowiem bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze, a przy tym zawiera ogromną ilość opcji i funkcji, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających.

Decydując się na tak popularne programy jak Word, Excel czy PowerPoint stawiasz na wygodę i niezawodność, a przy tym uniwersalność. W praktyce prawie każdy korzysta z pakietu tego producenta, czyniąc go najchętniej kupowanym produktem do takich zastosowań. W 2018 roku korzystało z niego aż 1.2 miliarda użytkowników! Co się z tym wiąże? Przez rosnącą popularność produktu Microsoft ustandaryzował formaty swoich plików, przez co absolutnie każdy jest je w stanie otworzyć – nawet jeśli korzysta z innych narzędzi. Chęć konkurowania z gigantem wymusiła na innych producentach podporządkowanie się do oryginału i wprowadzenie obsługi formatów DOCX, XLSX czy PPT.

Office dla MacOS oraz Windows

Jako że producentem pakietu Office jest Microsoft – obecny był na platformie windows od samego początku. Pierwsze wersje programu pojawiły się w zaledwie 1990 roku, a pakiet w dalszym ciągu jest aktualizowany i poprawiany. Dużą zaletą pakietu MS Office jest jednak obecność go również od niedawna na platformie Mac OS, znanej z dedykowanych narzędzi i programów, które nie zwykły pojawiać się na systemach innych firm.

Kategorie:
Nośnik:
Stan:
Sortuj:
Na stronie:
-16%
Microsoft Office Home and Business 2019
299.00zł
249.00
-25%
Microsoft Office Home and Student 2019
239.00zł
179.00
-24%
Microsoft Office Professional 2019
369.00zł
279.00
-28%
Microsoft Office 2019 Professional
389.00zł
279.00
-21%
Microsoft Office Home & Business 2019
319.00zł
249.00
Zamów rozmowę
Skontaktuj się z nami

Nasze biuro jest teraz zamknięte. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 46 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.