Gwrancja legalności

.

Sklep internetowy Dobre Oprogramowanie 

Twój zaufany kompan w zakupie legalnego oprogramowania 

.

.
collaboration

Sklep internetowy Dobre Oprogramowanie od 2017 roku z dużym sukcesem dostarcza klientom idywidualnym, małym firmą czy też ogromnym korporacją tanie legalne oprogramowanie komputerowe za ułamek ceny rynkowej w naszej ofercie znajdą Państwo między innymi systemy operacyjne Microsoft Windows, pakiety biurowe dla Firm Microsoft Office, programy antywirusowe oraz wyspecjalizowane programy graficzne dla grafików komputerowych. 

W sklepie Dobre Oprogramowanie nie sprzedajemy jedynie samego produktu, w chwili składania zamówienia czy też, po jego opłaceniu, otrzymujesz od nas kompleksowy pakiet wsparcia przedzakupowego jak i wsparcia pozakupowego.

Dostarczając wielu naszym klientom oprogramowanie od ponad 7 lat wiemy również, jak ważne jest dla Ciebie w budowaniu i doskonaleniu swojego biznesu posiadanie gonego kompana dostarczającego Ci legalne i zarazem tanie oprogramowanie komputerowe znanych i cenionych firm. Dla tego na każde zakupione w naszym sklepie oprogramowanie wystawiamy Polską fakturę VAT 23% dodatkowo każdy zakup objęty jest gwarancją, która pozwoli Ci spokojnie osiągać dalsze sukcesy Twojej firmy nie marwtiąc się ewentualnym problemem z działaniem produktu.

.

.

Dystrybutorzy i dostawcy

Jako jedni z nielicznych sklepów z oprogramowaniem komputerowym na rynku gwarantujemy legalność każdego zakupionego produktu w naszym sklepie internetowym na terenie całej Unii Europejskiej.

Dzięki doświadczeniu zdobytym przez lata współpracy z dystrybutorami oprogramowania komputerowego jesteśmy w stanie dostarczyć Ci w pełni legalne i kompleksowe oprogramowanie komputerowe dla Ciebie, lub Twojej firmy za ułamek ceny rynkowej.

Każde zakupione oprogramowanie z naszego sklepu pochodzi tylko i wyłącznie z Polskiej dystrybucji lub Terenu Unii Europejskiej, a dodatkowo każdy zakupiony przez Państwa produkt, przed wysyłką jest dodatkowo weryfikowany przez odpowiednie narzędzia aby mieć pewność, że jako klient końcowy otrzymujesz unikalny klucz zakupionego produktu.

.

Pewne zakupy

.

document

.

.

Dlaczego my?

team

Bezpieczny zakup oprogramowania komputerowego

next  Legalne produkty - pochodzące tylko z Polski lub terenu Unii Europejskiej.

next  Polska Faktura VAT 23% - na każdy zakup otrzymasz fakturę w formacie PDF.

next  Rzetelna firma - od 2017 prowadzimy sprzedaż oprogramowania komputerowego.

next  Eskpresowa dostawa - produkt elektroniczny otrzymasz już w kilka minut po złożeniu zamówienia.

next  Bezpieczne płatności - przez dobrze znane i cenione Przelewy24.pl

.

Oprogramowanie używane - sytuacja prawna

Czytaj więcej...


Legalność oferowanych przez nasz sklep produktów, nie jest jedynie oparta na nieuzasadnionych słowach. Oprogramowania używane czyli tzw. "Used Soft", czyli takie, na które licencja została odsprzedana przez pierwotnego właściciela zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dalej, są w pełni legalne, co potwierdza sam Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Zakup takiej licencji działa dokładnie tak samo co sprzedaż sprzętów elektronicznych, czy artykułów domowych z drugiej ręki. Zakupiony przez nas w sklepie telefon komórkowy czy laptop, może swobodnie stać się później przedmiotem transakcji i służyć nowemu właścicielowi.

“Autor oprogramowania nie może sprzeciwić się odsprzedaży swych „używanych” licencji umożliwiających korzystanie z jego pobranych z Internetu programów”.- Wyrok TSUE w sprawie C-128/11 z 2012r.

.

Jako sklep www.dobre-oprogramowanie.pl

Oświadczam, że oferta sklepu spełnia warunki określone w dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/24/WE z dnia 23 kwietnia 2009 r. w sprawie ochrony prawnej programów komputerowych. Zgodnie z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości UE z 3 Lipca 2012r. w sprawie C-128/11 art. 4 ust. 2 dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/24/WE z dnia 23 kwietnia 2009 r. w sprawie ochrony prawnej programów komputerowych należy rozumieć w taki sposób, że drugi nabywca licencji, podobnie jak każdy następny, mogą się powołać na przewidziane w art.4 ust. 2 tej dyrektywy wyczerpanie prawa do rozpowszechniania, a w konsekwencji są uprawnionymi nabywcami kopii programu komputerowego. Bez znaczenia jest to, czy ta kopia programu komputerowego została udostępniona klientowi przez podmiot praw autorskich w drodze pobrania jej z jego strony internetowej czy też za pomocą materialnego nośnika takiego jak CD-ROM czy DVD. Z motywów 4 i 5 dyrektywy 2009/24, wydanej na podstawie art. 95 WE, wynika że ma ona na celu wyeliminowanie różnic istniejących w prawodawstwie państw członkowskich, które istotnie naruszają funkcjonowanie rynku wewnętrznego w zakresie dotyczącym programów komputerowych. Jednolita wykładnia pojęcia "sprzedaży" jest konieczna do tego, aby uniknąć sytuacji, w której przyznana w tej dyrektywie ochrona podmiotów praw autorskich może różnić się w zależności od mającego zastosowanie prawa krajowego.

W konsekwencji autor oprogramowania nie może sprzeciwić się odsprzedaży swych "używanych" licencji umożliwiających korzystanie z jego pobranych z Internetu programów. Wyłączne prawo do rozpowszechniania kopii programu komputerowego objętej taką licencją zostaje wyczerpane wraz z jej pierwszą sprzedażą.

Odesłanie prejudycjalne pozwala sądom państw członkowskich, w ramach rozpatrywanego przez nie sporu, zwrócić się do Trybunału z pytaniem o wykładnię prawa Unii lub o ocenę ważności aktu Unii. Trybunał nie rozpoznaje sporu krajowego.

Do sądu krajowego należy rozstrzygnięcie sprawy zgodnie z orzeczeniem Trybunału. Orzeczenie to wiąże w ten sposób inne sądy krajowe, które spotkają się z podobnym problemem.


Dowiedz się więcej:
http://curia.europa.eu/jcms/upload/docs/application/pdf/2012-07/cp120094pl.pdf

Rekomendacje naszych klientów

Zamów rozmowę
Skontaktuj się z nami

Nasze biuro jest teraz zamknięte. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 42 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.