TELEFONY POLEASINGOWE

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Poleasingowe smartfony Apple iPhone – dlaczego warto je kupować?

Smartfony od Apple’a a to najpopularniejszy wybór wśród użytkowników na całym świecie. Wysoka jakość wykonania urządzenia, wydajność, estetyka i niezawodność to tylko niektóre z powodów, przez które chętnie sięgamy jako użytkownicy po telefon komórkowy iPhone. Niestety, ceny fabrycznie nowych urządzeń Apple'a potrafią być bardzo wysokie. Dlatego świetną alternatywą dla każdego użytkownika mogą być poleasingowe smartfony ze sklepu Dobre Oprogramowanie z gwarancją nawet do 12 miesięcy! Tym bardziej, że różnicę pomiędzy odnowionym produktem w klasie Grade A a fabrycznie nowy urządzeniem są żadne, różnicę zobaczysz jedynie w objętości swojego portfela.

Wybierz swój model, oszczędzaj i ciesz się nowym telefonem. Niższa cena sprawia, że posiadanie wysokiej klasy iPhone’a staje się zdecydowanie łatwiejsze. To jednak nie jedyna zaleta przemawiająca za inwestowaniem w smartfony poleasingowe. 

Odnowiony telefon komórkowy jest więc nie tylko tańszy, ale także bardziej ekologiczny.

Czytaj więcej...

Poleasingowy telefon Apple – ale jak z jakością?

Poleasingowe smartfony i innego typu urządzenia mobilne są zdecydowanie tańsze, niż ich nowe odpowiedniki prosto z salonu. Bez względu na to czy zdecydujesz się na zakup telefonu odnowionego przez nasz sklep – zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Niższa cena sprawia, że posiadanie wysokiej klasy iPhone’a staje się zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze. To jednak nie jedyna zaleta przemawiająca za inwestowaniem w smartfony poleasingowe.

Dostępne w naszym sklepie internetowym smartfony cechują się pełną sprawnością techniczną. Przed wysyłką urządzenia do klienta każdy sprzęt przechodzi specjalistyczne testy diagnostyczne które pozwalają na pełną weryfikacje sprawności każdego urządzenia. Jest to możliwe dzięki pracy doświadczonych pracowników naszego działu poleasingowego. Dzięki temu, kupując u nas sprzęt Apple masz gwarancję braku wad fabrycznych w swoim nowym urządzeniu.

Zamów rozmowę
Skontaktuj się z nami

Nasze biuro jest teraz zamknięte. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 27 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.