Jesteś tutaj: PAKIETY BIUROWE Microsoft Office 2016

Microsoft Office 2016

Jak wino. Może nie coraz lepszy (bo jednak jest Office 2019), ale zdecydowanie „smakuje”/zachowuje się, jak wyborny rocznik. Mimo premiery w 2015 roku, stanowi nadal bardzo wysokiej jakości oprogramowanie biurowe.

Funkcjonalny, ekonomiczny i z możliwością różnorodnego zastosowania, sprawdzi się zarówno w użytku domowym jak i w małej firmie.

Czytaj więcej...

Office 2016 ma szereg udogodnień i funkcji stosowanych po dziś dzień. Dla wszystkich aplikacji jest jeden wspólny i intuicyjny interfejs, co daje wyjątkową wygodę poruszania się pomiędzy programami. Swojego czasu stanowił dumę i flagowy produkt Microsoft. Do tej pory radzi sobie znakomicie.

Dzięki niemu zwiększy się atrakcyjność wizualna dokumentów, arkuszy oraz prezentacji. Ma wszystko czego potrzeba, by sprawnie funkcjonować w cyfrowym i biurowym świecie.

Dodatkowo Microsoft Office 2016, pozwala na współpracę w czasie rzeczywistym (w sieci), dzięki algorytmom współdzielenia informacji.

Legalna licencja Office 2016 – różnice pomiędzy wersjami

Każda z edycji programu biurowego Microsoft Office 2016, zawiera nieco inny zestaw aplikacji. Za każdym razem kupujesz w pełni legalną licencję wieczystą z rynku wtórnego, bez konieczności odnawiania subskrypcji. Każdy z kluczy dotyczy licencji na 1 stanowisko komputerowe.

* Home & Student (Dom i Uczeń) - najprostsza, najtańsza i jedyna niekomercyjna wersja. Zakup klucza daje dostęp do czterech podstawowych programów:
- Word (zaawansowany edytor tekstowy, ponad 40 szablonów, automatycznie dostosowany przepływ tekstu, edycja PDF, etc.),
- Excel (arkusze kalkulacyjne, osobne okna, nowe funkcje matematyczne czy statystyczne, mnogość wykresów, itd.),
- PowerPoint (tworzenie prezentacji, widok prezentera, obsługa większej ilości formatów multimedialnych np. mp4 czy wyższa rozdzielczość),
- OneNote (zaawansowany notatnik, rysowanie i pisanie odręczne za pomocą palca lub pióra, przeglądanie notatek, przetwarzanie notatek odręcznych na tekst, itd.).

• Home & Business (Dom i Biznes) na użytek domowy i komercyjny dla małych firm. Oprócz: Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote, profesjonalna aplikacja do obsługi e-mail oraz kalendarza - Outlook.

Dzięki tej wersji udostępnianie dokumentów może odbywać się szybko i wygodne (do kilku osób w tym samym czasie). Daje możliwość edycji, weryfikacji, prezentacji na dowolnym urządzeniu, dzięki chmurze Microsoft OneDrive.

• Home & Business (Dom i Biznes) na MacOS. Nowa licencja. Zawartość jak w podstawowej wersji H&B. Różnica – w przeciwieństwie do wymienionych wcześniej licencji (z rynku wtórnego), ta jest nowa. Działa tylko na komputerach Macintosh (z systemem operacyjnym od Apple).

Licencja jest wieczysta z możliwością przenoszenia.

Każdy z wymienionych wariantów pakietu Microsoft Office 2016, jest bogatym w aplikacje programem biurowym. Z intuicyjnym interfejsem dzięki któremu będziesz wygodnie pracować, bez znaczenia gdzie się znajdujesz.

Klucz do Office 2016 on-line. Wygoda, szybkość i ekonomia

Office 2016 klucz jest dystrybuowany elektronicznie w postaci ESD (Electronic Software Distribution). Co to oznacza? Oszczędność czasu i pieniędzy. Płacisz, otrzymujesz klucz produktu, pobierasz i instalujesz najlepsze oprogramowanie biurowe.

Dzięki kluczowi ESD, pakiet Office 2016 otrzymujesz błyskawicznie (maks 24 godziny) na podanego wcześniej maila. Bez kosztów wysyłki i czekania (jak ma to miejsce w przypadku wersji pudełkowej BOX). ESD - klucz produktu Office 2016 dodatkowo pozwala na pobieranie poprawek do oprogramowania.

Dla Office 2016 klucz jest ważny bezterminowo, a sama legalna licencja Office 2016 dotyczy 1 stanowiska komputerowego, z możliwością zmiany (stanowiska) nie częściej niż co 90 dni. Klucz do office 2016, działa także na starszych systemach Windows. Aby zainstalować Microsoft Office 2016, należy pobrać odpowiedni instalator z serwerów Microsoft.
Jako nowość - Microsoft Office 2016 posiada asystenta głosowego (funkcja „powiedz mi”) oraz elementy AI (sztucznej inteligencji), która zapamiętuje przyzwyczajenia użytkownika. Wygodne prawda?

Każdy z naszych zestawów zawiera:

  • klucz do Office 2016 on-line (klucz produktu),
  • instruktaż instalacji,
  • aktywacja punkt po punkcie,
  • odnośnik do serwera Microsoft, z którego pobiera się oprogramowanie.

Do każdego zakupu dołączamy fakturę VAT, która potwierdza 100% legalność produktu. Produkt ma także gwarancję aktywacji w Microsoft. Wszystkie klucze ESD z rynku wtórnego, pochodzą od certyfikowanych dostawców z Unii Europejskiej i Polski.

W razie jakichkolwiek problemów podczas instalacji czy aktywacji, napisz lub zadzwoń. Pomożemy.

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Dlaczego my

Najwyższa jakość sprzedawanych produktów Pochodzących tylko i wyłącznie od dostawców z terenu Polski oraz Unii Europejskiej.
Pewne zakupy  Na każdy zakup w naszym sklepie otrzymają Państwo zawsze Polską Fakturę VAT 23%.
Legalne produkty Wszystkie programy pobiorą Państwo bezpiecznie z oryginalnych źródeł producentów.
Rzetelna firma Zapewniamy zakup tylko i wyłącznie legalnego oprogramowania.
Darmowa i szybka dostawa Czas realizacji zamówienia nie przekracza 24h, klucz produktu otrzymasz wygodnie i bezpiecznie poprzez e-mail.
Bezpieczne transakcje Przez dobrze znane i rekomendowane Przelewy24.pl

Twoje konto

Newsletter

Akceptuję Politykę Prywatności

.

Przekonaj się jakie szybkie i proste są zakupy z nami! 

.

Kupujesz produkt Otrzymujesz klucz produktu Pobierasz oprogramowanie Instalujesz oprogramowanie

i to wszystko za pomocą licencji na oprogramowanie w postaci kluczy ESD (Electronic Software Distribution).

..

Licencje w takiej postaci osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu.