Jesteś tutaj: MICROSOFT VISIO

Microsoft Visio

Czym jest Microsoft Visio?

Aplikacje Microsoft Visio powstały i są ciągle rozwijane jako kompleksowe narzędzie do wizualizowania danych. Główne założenie programu jest bardzo proste – z pomocą gotowych diagramów oraz schematów (które można dowolnie edytować i uzupełniać) ma on ułatwiać zrozumiałe prezentowanie rozmaitych informacji, przede wszystkim na potrzeby firm oraz innych organizacji, usprawniając tym samym pracę zespołową.

Microsoft Visio, podobnie jak inne produkty firmy Microsoft, został opracowany w taki sposób, aby współpraca w czasie rzeczywistym była efektywna oraz intuicyjna. Możliwość symultanicznej edycji, komentowania czy też udostępniania danego projektu w połączeniu z rozbudowanym bankiem szablonów sprawia, że cały zespół bez problemu będzie mógł dogłębnie przeanalizować każdy problem.

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Dlaczego my

Najwyższa jakość sprzedawanych produktów Pochodzących tylko i wyłącznie od dostawców z terenu Polski oraz Unii Europejskiej.
Pewne zakupy  Na każdy zakup w naszym sklepie otrzymają Państwo zawsze Polską Fakturę VAT 23%.
Legalne produkty Wszystkie programy pobiorą Państwo bezpiecznie z oryginalnych źródeł producentów.
Rzetelna firma Zapewniamy zakup tylko i wyłącznie legalnego oprogramowania.
Darmowa i szybka dostawa Czas realizacji zamówienia nie przekracza 24h, klucz produktu otrzymasz wygodnie i bezpiecznie poprzez e-mail.
Bezpieczne transakcje Przez dobrze znane i rekomendowane Przelewy24.pl

Twoje konto

Newsletter

Akceptuję Politykę Prywatności

.

Przekonaj się jakie szybkie i proste są zakupy z nami! 

.

Kupujesz produkt Otrzymujesz klucz produktu Pobierasz oprogramowanie Instalujesz oprogramowanie

i to wszystko za pomocą licencji na oprogramowanie w postaci kluczy ESD (Electronic Software Distribution).

..

Licencje w takiej postaci osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu.