Jesteś tutaj: MICROSOFT SQL SERVER

Microsoft SQL Server

Czym jest Microsoft SQL Server?

Najprościej mówiąc jest to system zarządzania relacyjną bazą danych. Pozwala on na tworzenie i administrację obiektów dwuwymiarowych, przypominających pod względem struktury tabele. Projekt baz danych można odpowiednio dostosować do indywidualnych potrzeb za pomocą:

  • narzucenie ograniczeń – egzekwują integralność danych,
  • definicji związków – służą do nadania konkretnego znaczenia danym,
  • tworzenia relacji – grupują dane.

Tak stworzone bazy danych funkcjonują jako współpracujące komponenty. Dzięki temu cały system pozwala na pozyskiwanie, przetwarzanie, przechowywanie i analizowanie danych za pomocą odpowiednio dostosowanych operacji. Serwer ten zabezpiecza i chroni dane. Wszystko to powoduje, że Microsoft SQL Server jest narzędziem, które pomoże w całościowym zarządzaniu oraz automatyzacji wielu zadań. 

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Dlaczego my

Najwyższa jakość sprzedawanych produktów Pochodzących tylko i wyłącznie od dostawców z terenu Polski oraz Unii Europejskiej.
Pewne zakupy  Na każdy zakup w naszym sklepie otrzymają Państwo zawsze Polską Fakturę VAT 23%.
Legalne produkty Wszystkie programy pobiorą Państwo bezpiecznie z oryginalnych źródeł producentów.
Rzetelna firma Zapewniamy zakup tylko i wyłącznie legalnego oprogramowania.
Darmowa i szybka dostawa Czas realizacji zamówienia nie przekracza 24h, klucz produktu otrzymasz wygodnie i bezpiecznie poprzez e-mail.
Bezpieczne transakcje Przez dobrze znane i rekomendowane Przelewy24.pl

Twoje konto

Newsletter

Akceptuję Politykę Prywatności

.

Przekonaj się jakie szybkie i proste są zakupy z nami! 

.

Kupujesz produkt Otrzymujesz klucz produktu Pobierasz oprogramowanie Instalujesz oprogramowanie

i to wszystko za pomocą licencji na oprogramowanie w postaci kluczy ESD (Electronic Software Distribution).

..

Licencje w takiej postaci osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu.