Jesteś tutaj: PROGRAMY ANTYWIRUSOWE

Programy antywirusowe

Bezpieczeństwo w sieci

Bezpieczeństwo podczas poruszania się po sieci i przeglądania stron oraz załączników to kluczowy element użytkowania komputera. Wirusy stanowią realne zagrożenie dla naszego sprzętu, dlatego należy się przed nimi chronić. Działanie takich nieporządanych aplikacji jest bardzo nieprzewidywalne, począwszy od szpiegowania użytkownika, kradzieży haseł i plików, aż po usuwanie zawartości dysków czy w ekstremalnych przypadkach nawet fizyczne uszkodzenie podzespołów komputera, gdzie niezbędna będzie kosztowna wymiana takich elementów.

Warto więc zainwestować w programy antywirusowe, które pomogą nam zatrzymać takie podejrzane działania, a także ostrzegać nas w przypadkach potencjalnego zagrożenia.

Czytaj więcej

Jak działają antywirusy?

Takie programy zwykle działają na dwa podstawowe sposoby, różniąc się ewentualnie dodatkami. Jest to monitorowanie oraz skanowanie systemu oraz plików. Skanowanie polega na cyklicznym przeglądzie plików na dyskach w ustalonych odstępach czasowych - wykrywa podejrzane zawartości oraz daje nam możliwość dodawania takich do tzw. kwarantanny. Wrzucanie plików bądź pełnych lokalizacji do kwarantanny pozwala zachować pliki co do których intencji jesteśmy pewni, a zostały być może błędnie zaklasyfikowane. Monitorowanie zaś polega na ciągłym działaniu w tle i obserwowaniu każdego ruchu użytkownika, sprawdzaniu bieżąco używanych plików i nadzorowaniu działania komputera. Niektóre antywirusy posiadają również dodatkowe funkcje, takie jak nadzorowanie odwiedzanych stron internetowych i powiadamianie o ich zabezpieczeniach, a także funkcje inteligentnego czyszczenia i optymalizacji komputera.

Najlepsze oprogramowanie antywirusowe

Na rynku jest całe mnóstwo dobrych aplikacji ochronnych, które zdecydowanie są warte uwagi, ale jak wybrać ten najlepszy? Przede wszystkim należy się zastanowić nad wyborem płatnej czy darmowej wersji!

Wersje darmowe są bardzo przyjazne dla naszego portfela, jednak najczęściej stanowią uboższą, okrojoną wersję produktów komercyjnych, z których usunięte zostały zaawansowane opcje, więc raczej nie uświadczymy żadnych dodatkowych funkcji. Cena jednak nie powinna w tym przypadku grać największej roli, gdyż straty jakie możemy ponieść potrafią przewyższyć cenę zakupu kilkukrotnie!

Jeśli zależy nam na naprawdę dobrej ochronie, z pewnością pomoże nam poczytanie opinii o programach antywirusowych na forach internetowych. Często możemy tam przeczytać o wadach i zaletach każdego z nich, ale także o potencjalnych zagrożeniach jakie na nas czyhają lub o niebezpiecznych sytuacjach które spotkały innych ludzi w związku z ich brakiem.

Jaki polecamy program antywirusowy?

W ofercie naszego sklepu znaleźć można płatne wersje antywirusów które cieszą się ogromnym zaufaniem użytkowników i stanowią znakomite zabezpieczenie komputera, takich jak Kaspersky, Bitdefender, F-secure czy McAfee. Każdy z nich dostarcza pełnej ochrony wraz z dodatkowymi funkcjami, jak na przykład ochrona transakcji online czy ochrona rodzicielska, by każdy mógł korzystać z komputera w pełni bezpiecznie.

Ukryj

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Dlaczego my

Najwyższa jakość sprzedawanych produktów Pochodzących tylko i wyłącznie od dostawców z terenu Polski oraz Unii Europejskiej.
Pewne zakupy  Na każdy zakup w naszym sklepie otrzymają Państwo zawsze Polską Fakturę VAT 23%.
Legalne produkty Wszystkie programy pobiorą Państwo bezpiecznie z oryginalnych źródeł producentów.
Rzetelna firma Zapewniamy zakup tylko i wyłącznie legalnego oprogramowania.
Darmowa i szybka dostawa Czas realizacji zamówienia nie przekracza 24h, klucz produktu otrzymasz wygodnie i bezpiecznie poprzez e-mail.
Bezpieczne transakcje Przez dobrze znane i rekomendowane Przelewy24.pl

Twoje konto

Newsletter

Akceptuję Politykę Prywatności

.

Przekonaj się jakie szybkie i proste są zakupy z nami! 

.

Kupujesz produkt Otrzymujesz klucz produktu Pobierasz oprogramowanie Instalujesz oprogramowanie

i to wszystko za pomocą licencji na oprogramowanie w postaci kluczy ESD (Electronic Software Distribution).

..

Licencje w takiej postaci osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu.