Windows

Czym jest Microsoft Windows?

Microsoft Windows to grupa systemów operacyjnych stworzonych przez firmę Microsoft. Systemy Windows są dedykowane dla serwerów, systemów wbudowanych oraz komputerów osobistych. Pierwsze wydanie systemu Windows ukazało się w 1984 roku i od tamtej pory do dzisiaj, stał się najbardziej rozpoznawanym systemem operacyjnym na rynku.

Czytaj więcej

Windows 7 Pro

Windows 7 Pro to ciekawy i genialny w swojej prostocie system operacyjny, który zachwycił użytkowników stabilnością i szybkością. Śmiało można stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych systemów operacyjnych, wyprodukowanych przez Microsoft Corporation. Windows 7 Pro jest zdecydowanie polecany do pracy, gwarantując wysoką wydajność oraz pozwala zabezpieczyć ważne dane. Jest bardzo prosty w konfiguracji, dlatego tworzenie sieci firmowych, udostępnianie drukarek i wiele innych czynności, odbywa się na zasadzie kilku kliknięć! Rozbudowana funkcjonalność pozwala tworzyć kopie zapasowe, dzięki czemu nie będziemy musieli martwić się o utracone dane.  

Windows 8.1

Windows 8.1 to kolejny system z rodziny systemów Windows, następca Windowsa 7. Zapewnia odświeżony wygląd, bardzo dobrze się prezentuje i jest przyjemny dla oka. Pozwala personalizować wbudowane motywy systemu, oraz tworzyć własne. Umożliwia przyjemne wyświetlanie nawet 3 aplikacji na jednym ekranie, przez co nie musimy przełączać się między kartami, co zdecydowanie przyspiesza pracę. Microsoft wyposażył system w  usługę SkyDrive, dzięki niej możemy trzymać pliki w chmurze i mieć do nich dostęp, gdziekolwiek jesteśmy! Dodatkowo system został zabezpieczony w dodatkowe zabezpieczenia oraz bardziej dopracowany program antywirusowy windows defender. Windows 8.1 – klucz licencyjny możecie nabyć w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie!

Windows 10

Kolejny z gamy systemów Microsoft Corporation. Niezwykle udany, bardzo popularny z odświeżonym interfejsem użytkownika, jest bardzo przyjemny dla oka oraz cechuje się wyższą wydajnością względem swoich poprzedników. Niezwykle udany, posiadający bardzo rozbudowany system zabezpieczeń, ochroni swoich użytkowników przed nieautoryzowanym dostępem osób trzecich i zagrożeniami z internetu. Ciężko opisać jego obszerną funkcjonalność, a przez prostotę i wielozadaniowość, zdecydowanie zasługuje na miano najlepszego systemu Windows, jaki kiedykolwiek wyszedł. 

Windows 10 klucz licencyjny

Klucz aktywacyjny do Windows 10, możecie nabyć w naszym sklepie. Warto się jednak zastanowić jakie będzie przeznaczenie systemu, bowiem mamy do wyboru Windows 10 Home oraz Windows 10 Professional. Wersja Home jest kierowana do użytkowników domowych, natomiast wersja professional jest dedykowana do pracy oraz dla firm. 

Windows 10 – cena? 

W zależności na od wersji na którą się zdecydujemy, oferujemy systemy w cenach:

  • Windows 10 Home – 159 zł
  • Windows 10 Professional – 189 zł!

Windows 11 

Windows 11 Professional to najnowszy system z rodziny systemów Windows. Zapewnia odpowiednie środowisko do realizowania projektów, pracy, rekreacji oraz grania. Piękny, odświeżony wygląd, rozbudowany o możliwość indywidualnego personalizowania motywów, poszerzony o nowe funkcje, pozwala pracować szybciej i wydajniej.

Ukryj

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
NOWOŚĆ
139.00PLN

.

   Produkt dostępny 

PROMOCJA
NOWOŚĆ
165.00PLN

.

   Produkt dostępny 

PROMOCJA
NOWOŚĆ
185.00PLN

.

   Produkt dostępny 

PROMOCJA
159.00PLN

.

   Produkt dostępny 

Dlaczego my

Najwyższa jakość sprzedawanych produktów Pochodzących tylko i wyłącznie od dostawców z terenu Polski oraz Unii Europejskiej.
Pewne zakupy  Na każdy zakup w naszym sklepie otrzymają Państwo zawsze Polską Fakturę VAT 23%.
Legalne produkty Wszystkie programy pobiorą Państwo bezpiecznie z oryginalnych źródeł producentów.
Rzetelna firma Zapewniamy zakup tylko i wyłącznie legalnego oprogramowania.
Darmowa i szybka dostawa Czas realizacji zamówienia nie przekracza 24h, klucz produktu otrzymasz wygodnie i bezpiecznie poprzez e-mail.
Bezpieczne transakcje Przez dobrze znane i rekomendowane Przelewy24.pl

Twoje konto

Newsletter

Akceptuję Politykę Prywatności

.

Przekonaj się jakie szybkie i proste są zakupy z nami! 

.

Kupujesz produkt Otrzymujesz klucz produktu Pobierasz oprogramowanie Instalujesz oprogramowanie

i to wszystko za pomocą licencji na oprogramowanie w postaci kluczy ESD (Electronic Software Distribution).

..

Licencje w takiej postaci osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu.