Jesteś tutaj: PROGRAMY GRAFICZNE

Programy graficzne

Profesjonalne programy graficzne

W dzisiejszych czasach poziom rozwoju programów do obróbki graficznej jest tak wysoki, że niemal każdy fotomontaż może wyglądać realistycznie! Obrazy odgrywają ogromną rolę w reklamie, na portalach społecznościowych, czy w sztuce i filmie.

Czytaj więcej

Zanim jednak zdecydujemy się na którąś z opcji, warto się zastanowić do jakich celów ma nam służyć, bo zwykle inny program wybierzemy do obróbki i korekty zdjęć, zupełnie inny do grafik wektorowych, a jeszcze inny do tworzenia grafiki 3D. Celem uściślenia:

  • Grafika rastrowa to grafika w której obraz prezentowany jest poprzez matrycę punktów. Powstaje prostokątna siatka pikseli, gdzie każdemu jest przypisany jego kolor. Podczas powiększania obrazu powstaje charakterystyczna pikselizacja.
  • Grafika wektorowa to grafika w której obraz jest tworzony przy pomocy figur lub brył geometrycznych. W tym typie prezentowania obrazu grafika jest bezstratna, co oznacza że można ją przybliżać i skalować bez utraty jakości i bez pikselizacji.

Zdecydowanie się na którąś z tych kategorii znacznie ułatwi nam wybór i zaoszczędzi pieniędzy, gdyż zwykle te najbardziej zaawansowane narzędzia są płatne, a zorientowanie się wokół jednego rodzaju grafiki pozwoli nam na kupienie jednego kompleksowego produktu zamiast kilku.

Jest jeszcze jedna zaleta odgórnego ustalenia metody działania i stylu wykonywanej pracy – interfejs. Zaawansowane programy do grafiki mają bardzo wiele narzędzi, które składają się na obszerne „drzewka” opcji, gdzie każda jest odpowiednio skategoryzowana. Problem pojawia się jednak podczas przechodzenia z jednego oprogramowania na drugie, gdy okazuje się że producent drugiego kompletnie inaczej to zaprojektował i tak naprawdę wszystkiego trzeba się uczyć zupełnie od nowa. Dlatego duża część grafików niechętnie przerzuca się na inne środowiska i określa się mianem np. wyłącznie „corelowca”.

Programy graficzne – opinie

Nieocenioną pomocą przy dobieraniu odpowiedniego narzędzia są opinie innych użytkowników. Bardzo często są to ludzie którzy tak obszerne funkcjonalności jakie oferuje oprogramowanie mają w małym palcu i potrafią doradzić nam to, czego faktycznie potrzebujemy! Wystarczy wpisać nazwę programu w wyszukiwarce i zostaną nam podane jak na tacy plusy i minusy pracy z nim, a czasem nawet ciekawe funkcje i przydatne tajniki.

Oprogramowanie dla firm i osób prywatnych

Nasz sklep w asortymencie posiada produkty które kompleksowo zaopatrzą Cię we wszystkie potrzebne narzędzia do profesjonalnej obróbki grafiki: Adobe Photoshop, Adobe Premiere czy CorelDRAW.

Adobe Photoshop to bardzo bogate narzędzie do tworzenia i obróbki grafiki opartej głównie na fotografiach, czyli grafice rastrowej, ale także do tworzenia grafiki 3D. Adobe Premiere z kolei to program umożliwiający bardzo zaawansowaną edycję filmów wideo, a CorelDRAW pozwala na projektowanie grafiki wektorowej na potrzeby reklam, ulotek, czy portali społecznościowych.

Po dokonaniu zakupu na Twoją pocztę zostanie wysłany klucz aktywacyjny wraz z instrukcją oraz fakturą VAT.

Ukryj

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Przekonaj się jakie bezpieczne, szybkie i proste są zakupy z nami!   

Tanie licencje Microsoft

i to wszystko za pomocą oprogramowania w postaci licencji ESD (Electronic Software Distribution).

Licencje w postaci ESD osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu. 


Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

..

Legalny zakup - potwierdzony Polską fakturą VAT!

 Licencję otrzymujesz wygodnie na e-mail!

Otrzymujesz unikatowy klucz produktu!

Szybko, bezpiecznie i wygodnie! 

.

Masz pytanie?. 

.

787 000 323

Zadzwoń do nas

programy.dms@gmail.com

Wyślij wiadomość

Pn. - Pt. 12:00-18:00

Godziny pracy 

.


Zakup legalnego oprogramownia komputerowego zapewnia sklep

.