F-Secure

Antywirus F-Secure – doskonały sposób na ochronę waszych danych

Obecnie jednym z kluczowych elementów użytkowania komputera, jest posiadanie zaufanej ochrony antywirusowej, która w przypadku nieoczekiwanego zagrożenia, będzie potrafiła uratować wasze poufne dane i pliki. Takie „skażone” oprogramowanie pisane przez hakerów, potrafi nieźle nabroić. Szczególnie teraz, gdy w dobie rozwoju techniki i zaawansowanych technologii, a także postępującego „przenoszenia się do sieci”, wasze pieniądze, dane czy inne wartościowe informacje są wciąż narażone na kradzieże.

Czytaj więcej

Przywłaszczenie tożsamości, włamania na konta internetowe (czy to bankowych, czy na portalach społecznościowych) są bardzo popularne i częstsze niż myślicie. Coraz więcej informacji poufnych o sobie, udostępniacie publicznie, wśród waszych znajomych, a jeszcze więcej w korespondencjach prywatnych. Takie dane w rękach hakerów okazać się mogą bardzo niebezpieczne, dlatego warto się przed nimi skutecznie chronić!

Jak się chronić?

Istnieje kilka podstawowych zasad, które powinny Wam przyświecać podczas surfowania w internecie. Chyba najważniejszą z nich jest zasada ograniczonego zaufania. Przede wszystkich powinniście uważać na:

  • podejrzane linki – nawet te od znajomych,
  • dziwne załączniki, których adresaci często zwracają się do Was z imienia i nazwiska,
  • powiadomienia o wygranych w konkursie,
  • promocje wysyłane z maili typu gdshjgjsl@kjijj.com,
  • prośby o podanie Pinu, numeru karty, etc.

Nie należy wchodzić czy klikać w niezaufane strony, które wyskakują Wam często na portalach społecznościowych, a potem mimowolnie rozsyłają wśród znajomych wirusy.

Doskonałym wyznacznikiem przejrzystości, ale także bezpieczeństwa strony jest certyfikat SSL oraz szyfrowanie HTTPS.

Ten pierwszy świadczy o skomplikowanym szyfrowaniu obracanymi danymi, a zdobyć go mogą jedynie strony które zostaną dokładnie sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa. HTTPS to zaś protokół, który posiada własny typ szyfrowania, a więc również zapobiega przechwytywaniu danych.

Nic jednak nie zapewni Wam tak kompleksowej ochrony na wielu płaszczyznach, jak oprogramowanie antywirusowe. Działa ono na kilka sposobów, przy czym każdy program posiada zwykle jeszcze dodatkowe funkcje, jeszcze bardziej i lepiej zabezpieczające wasz komputer, a często nawet optymalizujące jego działanie!

Najtańsza licencja na F-Secure internet security

Jednym z pionierów w cyber - ochronie jest F-Secure internet security. Opinie zadowolonych użytkowników potwierdzają jego wysoką skuteczność. Szczegółowe komentarze pokazują, w jak wielu skrajnych przypadkach potrafił on uratować komputer i czyjeś dane przed zniszczeniem czy kradzieżą.

Największą zaletą tego oprogramowania jest działanie na wielu obszarach. Monitorowanie w czasie rzeczywistym plików i działań na komputerze to jedno, ale:

  • ochrona przed podejrzanymi stronami,
  • ostrzeganie przed spamem
  • czy pełne zabezpieczenie waszej sieci WIFI

to coś czego dziś potrzebujecie na co dzień! Możliwe jest nawet ustawienie ochrony rodzicielskiej, optymalizacji systemu czy baterii, a to jedynie niektóre z obszernej listy funkcji tego programu antywirusowego.

Kupując F-Secure w naszym sklepie, otrzymujecie w pełni legalny klucz aktywacyjny od zaufanych dostawców, który wraz z  fakturą stanowi gwarancję legalnego i bezpiecznego użytkowania.

Ukryj

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Dlaczego my

Najwyższa jakość sprzedawanych produktów Pochodzących tylko i wyłącznie od dostawców z terenu Polski oraz Unii Europejskiej.
Pewne zakupy  Na każdy zakup w naszym sklepie otrzymają Państwo zawsze Polską Fakturę VAT 23%.
Legalne produkty Wszystkie programy pobiorą Państwo bezpiecznie z oryginalnych źródeł producentów.
Rzetelna firma Zapewniamy zakup tylko i wyłącznie legalnego oprogramowania.
Darmowa i szybka dostawa Czas realizacji zamówienia nie przekracza 24h, klucz produktu otrzymasz wygodnie i bezpiecznie poprzez e-mail.
Bezpieczne transakcje Przez dobrze znane i rekomendowane Przelewy24.pl

Twoje konto

Newsletter

Akceptuję Politykę Prywatności

.

Przekonaj się jakie szybkie i proste są zakupy z nami! 

.

Kupujesz produkt Otrzymujesz klucz produktu Pobierasz oprogramowanie Instalujesz oprogramowanie

i to wszystko za pomocą licencji na oprogramowanie w postaci kluczy ESD (Electronic Software Distribution).

..

Licencje w takiej postaci osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu.