Jesteś tutaj: PAKIETY BIUROWE Microsoft Office 2019

Microsoft Office 2019

Pakiet Microsoft Office 2019 – czyli wszystko czego potrzebujecie do efektywnej pracy

Pakiet MS Office to zbiór narzędzi biurowych, zapewniający kompleksową obsługę zarówno klientów prywatnych jak i firmowych. W jego skład wchodzi oprogramowanie umożliwiające:

 • wprowadzanie i kalkulowanie danych,
 • pisanie,
 • tworzenie prezentacji oraz baz danych,
 • a także obsługa wielu innych działań podczas pracy przy komputerze.

Czytaj więcej...

Szeroka gama produktów wchodzących w pakiet MS Office jest gwarancją zaspokojenia wszystkich potrzeb konsumentów czyli Was.

Najnowszym pakietem tych narzędzi jest wersja z 2019 roku. Wprowadza wiele usprawnień i dodatkowych funkcji, byście jako użytkownicy mogli jeszcze łatwiej i bardziej intuicyjnie, wprowadzać dane i operować nimi. Ogromnym plusem MS Office jest również to, że od jakiegoś czasu można z niego korzystać również na platformie MacOS, która znana była dotychczas ze swojego dedykowanego oprogramowania. Jest to duże ułatwienie dla ludzi, którzy nie chcą rozstawać się z tym środowiskiem i przerzucać na zupełnie inny interfejs – np. w pracy.

Oprócz tego, wszelkie dokumenty zapisywać można w chmurze, dzięki usłudze SkyDrive. A następnie uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca na ziemi. Wygodne, prawda?

Licencja Microsoft Office 2019

W zależności od interesującej Was opcji zastosowania, do wyboru mamy kilka rodzajów oprogramowania. Najtańszy pakiet to wydatek rzędu jedynie 110 złotych! Klucz który trafia wówczas do Was pochodzi z rynku wtórnego i stanowi całkowicie legalną licencję użytkowania! W tej konfiguracji otrzymujecie jedynie cztery podstawowe narzędzia. Oraz jak przy każdym zakupie u nas - fakturę VAT, która jest podstawą i gwarancją legalności.

Jeśli jednak szukacie bardziej kompleksowych rozwiązań dla siebie bądź firmy, wychodzimy znów naprzeciw z promocyjną ofertą na pakiet Professional Plus, zawierający w sobie wszystkie narzędzia i dodatkowe funkcje, takie jak:

 • MS Word – zaawansowany i ceniony edytor tekstów w nowej odsłonie,
 • MS Excel – narzędzie do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych oraz interpretacji danych,
 • MS PowerPoint – niezawodne oprogramowanie przy tworzeniu prezentacji multimedialnych, z możliwością zaawansowanej edycji,
 • MS Access – narzędzie do tworzenia i zarządzania bazami danych,
 • MS Publisher – zaawansowany kreator i edytor publikacji,
 • MS OneNote – program do tworzenia notatek o zaawansowanych parametrach – w tym obsługujący funkcje rysowania i w pełni konwertujący i interpretujący tekst pisany ręcznie,
 • MS Outlook – obsługujący pocztę i kalendarz, doskonale sprawdzający się również w formie organizera.

Przy zakupie tej licencji dostaniecie całkowicie nowy klucz, wieczystą licencję oraz dożywotnią gwarancję, a także pełne wsparcie techniczne producenta.

Tani MS Office 2019

Nasz sklep oferuje Wam najbardziej opłacalne oferty, które pozwolą zaoszczędzić nawet setki złotych. W pełni doposażony pakiet MS Office, zakupić możecie już w cenie 829 zł! I tak jak przy nabyciu absolutnie każdego z naszych produktów, również otrzymacie gwarancję nabycia w pełni oryginalnego klucza od naszych certyfikowanych dostawców.

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Dlaczego my

Najwyższa jakość sprzedawanych produktów Pochodzących tylko i wyłącznie od dostawców z terenu Polski oraz Unii Europejskiej.
Pewne zakupy  Na każdy zakup w naszym sklepie otrzymają Państwo zawsze Polską Fakturę VAT 23%.
Legalne produkty Wszystkie programy pobiorą Państwo bezpiecznie z oryginalnych źródeł producentów.
Rzetelna firma Zapewniamy zakup tylko i wyłącznie legalnego oprogramowania.
Darmowa i szybka dostawa Czas realizacji zamówienia nie przekracza 24h, klucz produktu otrzymasz wygodnie i bezpiecznie poprzez e-mail.
Bezpieczne transakcje Przez dobrze znane i rekomendowane Przelewy24.pl

Twoje konto

Newsletter

Akceptuję Politykę Prywatności

.

Przekonaj się jakie szybkie i proste są zakupy z nami! 

.

Kupujesz produkt Otrzymujesz klucz produktu Pobierasz oprogramowanie Instalujesz oprogramowanie

i to wszystko za pomocą licencji na oprogramowanie w postaci kluczy ESD (Electronic Software Distribution).

..

Licencje w takiej postaci osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu.