Jesteś tutaj: MICROSOFT OFFICE Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013

Pewnie widząc rok „2013” zastanawiasz się dlaczego miałbyś kupować stare oprogramowanie. Przecież „po drodze” były już pakiety m.in. 2016 czy 2019. „To tak jakby kupić „PlayStation 2”, kiedy od jakiegoś czasu hula 5”. Argument niezły, ale nie do końca. Są rzeczy które się starzeją, ale robią to naprawdę dobrze. Tak jest właśnie w przypadku programu biurowego Office 2013.

Czytaj więcej...

Microsoft Office 2013 był przełomowym oprogramowaniem. Po latach nadal ma mnóstwo „wdzięku”. Pod słowem „wdzięk” kryje się jego fantastyczna funkcjonalność, przy niskiej cenie.

Kwota za Office 2013 nie jest wygórowana, bo są już nowsze wersje programu. Tymczasem - na początek przygody z komputerem gwarantujemy – „zrobi swoją robotę”.

Dzięki zakupowi legalnej licencji Office 2013, będzie można z powodzeniem tworzyć różnorakie dokumenty tekstowe i liczbowe, oraz komunikować się za pomocą wygodnych i intuicyjnych narzędzi (o których za chwilę).

Legalna licencja Office 2013 – czym się różnią poszczególne edycje?

Wersji Office 2013 jest kilka (dokładniej 12). My w sprzedaży mamy najważniejsze odsłony tego popularnego programu biurowego.

Ważna informacja - za każdym razem kupujesz licencję wieczystą, z rynku wtórnego) na 1 stanowisko komputerowe.

• Home & Student (Dom i Uczeń) jest najprostszy i najtańszy. Ma zastosowanie domowe (niekomercyjne). Klucz licencyjny daje dostęp do czterech podstawowych programów:

- Word (edytor tekstowy, otwieranie i edytowanie treści PDF, wyrównywanie ilustracji, odtwarzanie video z internetu),
- Excel (arkusze kalkulacyjne, analizy, wykresy),
- PowerPoint (tworzenie prezentacji multimedialnych),
- OneNote (zaawansowany notatnik, rysowanie i pisanie odręczne, przeglądanie notatek, itd.).

• Home & Business (Dom i Biznes). Zastosowanie domowe oraz komercyjne. Oprócz: Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote, znajduje się poczta elektroniczna (wraz z kalendarzem) Outlook.

• Office Professional jest najbardziej rozbudowany. Zastosowanie komercyjne i domowe. Zawiera wszystkie powyższe programy, a dodatkowo:
- Publisher (łatwe łączenie obrazów i tekstu z efektami, tworzenie materiałów marketingowych),
- Access (platforma do tworzenia rozwiązań i zarządzania bazami danych).

Niezależnie od wyboru, każdy z wariantów Microsoft Office 2013 jest bogatym w funkcje programem z intuicyjnym interfejsem, który umożliwi wygodną pracę, gdziekolwiek się znajdujesz.

Klucz do Office 2013 on-line?

Dla oferowanych przez nas pakietów Office 2013, klucz dystrybuowany jest elektronicznie w postaci ESD (Electronic Software Distribution). Co to oznacza dla Ciebie? Brak konieczności chodzenia po sklepach oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Płacisz → otrzymujesz klucz produktu na maila → pobierasz → instalujesz oprogramowanie. Wszystko odbywa się praktycznie w momencie zaksięgowania u nas środków (maks 24 godziny).

Dzięki formie ESD klucza (pakietu Office 2013), odpadają koszty wysyłki i czekanie (jak ma to miejsce w przypadku wersji pudełkowej BOX).

MS Office 2013 – dlaczego warto wybrać? Co zawiera zestaw?

W przypadku Office 2013, cena jest decydującym czynnikiem zakupowym. Do użytku domowego lub dla małej firmy, nie musisz mieć wyższych/nowszych pakietów (choć oczywiście możesz), co generuje sporą oszczędność.

Office 2013 ma jeszcze inną zaletę - działa na starszych wersjach Windowsa.

Legalna licencja Office 2013 cena jest bezterminowa, więc nie ma konieczności odnawiania subskrypcji. Aby zainstalować Microsoft Office 2013, należy pobrać odpowiedni instalator z serwerów Microsoft.

MS Office 2013 daje możliwość korzystania z chmury - usługa OneDrive. Dzięki temu oraz funkcjom współpracy, MS Office 2013 można wykorzystywać w wielu grupowych zadaniach.

Każdy z naszych zestawów zawiera:

  • klucz do Office 2013 on-line (klucz produktu),
  • instruktaż instalacji,
  • aktywacja punkt po punkcie,
  • odnośnik do serwera Microsoft, z którego pobiera się oprogramowanie.

Do każdego zakupu dołączamy fakturę VAT, która potwierdza 100% legalność produktu. Wszystkie klucze pochodzą od certyfikowanych dostawców z Unii Europejskiej lub Polski. Produkty mają także gwarancję aktywacji w Microsoft.

W razie jakichkolwiek problemów podczas instalacji czy aktywacji, napisz lub zadzwoń. Pomożemy.

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
PROMOCJA
239.90PLN

.

   Produkt dostępny 

219.00PLN

.

   Produkt dostępny 

PROMOCJA
239.90PLN

.

   Produkt dostępny 

159.90PLN

.

   Produkt dostępny 

219.00PLN

.

   Produkt dostępny 

Przekonaj się jakie bezpieczne, szybkie i proste są zakupy z nami!   

Tanie licencje Microsoft

i to wszystko za pomocą oprogramowania w postaci licencji ESD (Electronic Software Distribution).

Licencje w postaci ESD osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu. 


Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

..

Legalny zakup - potwierdzony Polską fakturą VAT!

 Licencję otrzymujesz wygodnie na e-mail!

Otrzymujesz unikatowy klucz produktu!

Szybko, bezpiecznie i wygodnie! 

.

Masz pytanie?. 

.

787 000 323

Zadzwoń do nas

programy.dms@gmail.com

Wyślij wiadomość

Pn. - Pt. 12:00-18:00

Godziny pracy 

.


Zakup legalnego oprogramownia komputerowego zapewnia sklep

.