Jesteś tutaj: TELEFONY POLEASINGOWE

TELEFONY POLEASINGOWE

Poleasingowe smartfony Apple – dlaczego warto je kupować?

Smartfony od Apple’a a to najpopularniejszy wybór wśród użytkowników na całym świecie. Wysoka jakość wykonania urządzenia, wydajność, estetyka i niezawodność to tylko niektóre z powodów, przez które chętnie sięgamy jako użytkownicy po telefon komórkowy iPhone. Niestety, ceny fabrycznie nowych urządzeń Apple'a potrafią być bardzo wysokie. Dlatego świetną alternatywą dla każdego użytkownika mogą być poleasingowe smartfony ze sklepu Dobre Oprogramowanie z gwarancją nawet do 12 miesięcy! Tym bardziej, że różnicę pomiędzy odnowionym produktem w klasie Grade A a fabrycznie nowy urządzeniem są żadne, różnicę zobaczysz jedynie w objętości swojego portfela.

Wybierz swój model, oszczędzaj i ciesz się nowym telefonem. Niższa cena sprawia, że posiadanie wysokiej klasy iPhone’a staje się zdecydowanie łatwiejsze. To jednak nie jedyna zaleta przemawiająca za inwestowaniem w smartfony poleasingowe. 

Odnowiony telefon komórkowy jest więc nie tylko tańszy, ale także bardziej ekologiczny.

Czytaj więcej

.

Poleasingowy telefon – ale jak z jakością?

Poleasingowe smartfony i innego typu urządzenia mobilne są zdecydowanie tańsze, niż ich nowe odpowiedniki prosto z salonu. Bez względu na to czy zdecydujesz się na zakup telefonu odnowionego przez nasz sklep – zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Niższa cena sprawia, że posiadanie wysokiej klasy iPhone’a staje się zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze. To jednak nie jedyna zaleta przemawiająca za inwestowaniem w smartfony poleasingowe.

Dostępne w naszym sklepie internetowym smartfony cechują się pełną sprawnością techniczną. Przed wysyłką urządzenia do klienta każdy sprzęt przechodzi specjalistyczne testy diagnostyczne które pozwalają na pełną weryfikacje sprawności każdego urządzenia. Jest to możliwe dzięki pracy doświadczonych pracowników naszego działu poleasingowego. Dzięki temu, kupując u nas sprzęt Apple masz gwarancję braku wad fabrycznych w swoim nowym urządzeniu.

Ukryj

 

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

Przekonaj się jakie bezpieczne, szybkie i proste są zakupy z nami!   

Tanie licencje Microsoft

i to wszystko za pomocą oprogramowania w postaci licencji ESD (Electronic Software Distribution).

Licencje w postaci ESD osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu. 


Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

..

Legalny zakup - potwierdzony Polską fakturą VAT!

 Licencję otrzymujesz wygodnie na e-mail!

Otrzymujesz unikatowy klucz produktu!

Szybko, bezpiecznie i wygodnie! 

.

Masz pytanie?. 

.

787 000 323

Zadzwoń do nas

programy.dms@gmail.com

Wyślij wiadomość

Pn. - Pt. 12:00-18:00

Godziny pracy 

.


Zakup legalnego oprogramownia komputerowego zapewnia sklep

.