Jesteś tutaj: SYSTEMY OPERACYJNE Microsoft Windows 10

Microsoft Windows 10

Czym jest Microsoft Windows?

Microsoft Windows to grupa systemów operacyjnych stworzonych przez firmę Microsoft. Systemy Windows są dedykowane dla serwerów, systemów wbudowanych oraz komputerów osobistych. Pierwsze wydanie systemu Windows ukazało się w 1984 roku i od tamtej pory do dzisiaj, stał się najbardziej rozpoznawanym systemem operacyjnym na rynku.

Czytaj więcej

Windows 7 Pro

Windows 7 Pro to ciekawy i genialny w swojej prostocie system operacyjny, który zachwycił użytkowników stabilnością i szybkością. Śmiało można stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych systemów operacyjnych, wyprodukowanych przez Microsoft Corporation. Windows 7 Pro jest zdecydowanie polecany do pracy, gwarantując wysoką wydajność oraz pozwala zabezpieczyć ważne dane. Jest bardzo prosty w konfiguracji, dlatego tworzenie sieci firmowych, udostępnianie drukarek i wiele innych czynności, odbywa się na zasadzie kilku kliknięć! Rozbudowana funkcjonalność pozwala tworzyć kopie zapasowe, dzięki czemu nie będziemy musieli martwić się o utracone dane.  

Microsoft Windows 8.1

Windows 8.1 to kolejny system z rodziny systemów Windows, następca Windowsa 7. Zapewnia odświeżony wygląd, bardzo dobrze się prezentuje i jest przyjemny dla oka. Pozwala personalizować wbudowane motywy systemu, oraz tworzyć własne. Umożliwia przyjemne wyświetlanie nawet 3 aplikacji na jednym ekranie, przez co nie musimy przełączać się między kartami, co zdecydowanie przyspiesza pracę. Microsoft wyposażył system w  usługę SkyDrive, dzięki niej możemy trzymać pliki w chmurze i mieć do nich dostęp, gdziekolwiek jesteśmy! Dodatkowo system został zabezpieczony w dodatkowe zabezpieczenia oraz bardziej dopracowany program antywirusowy windows defender. Windows 8.1 – klucz licencyjny możecie nabyć w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie!

Microsoft Windows 10 

Kolejny z gamy systemów Microsoft Corporation. Niezwykle udany, bardzo popularny z odświeżonym interfejsem użytkownika, jest bardzo przyjemny dla oka oraz cechuje się wyższą wydajnością względem swoich poprzedników. Niezwykle udany, posiadający bardzo rozbudowany system zabezpieczeń, ochroni swoich użytkowników przed nieautoryzowanym dostępem osób trzecich i zagrożeniami z internetu. Ciężko opisać jego obszerną funkcjonalność, a przez prostotę i wielozadaniowość, zdecydowanie zasługuje na miano najlepszego systemu Windows, jaki kiedykolwiek wyszedł. 

Windows 10 klucz licencyjny

Klucz aktywacyjny do Windows 10, możecie nabyć w naszym sklepie. Warto się jednak zastanowić jakie będzie przeznaczenie systemu, bowiem mamy do wyboru Windows 10 Home oraz Windows 10 Professional. Wersja Home jest kierowana do użytkowników domowych, natomiast wersja professional jest dedykowana do pracy oraz dla firm. 

Microsoft Windows 10 – cena? 

W zależności na od wersji na którą się zdecydujemy, oferujemy systemy w cenach:

  • Windows 10 Home – 159 zł
  • Windows 10 Professional – 189 zł!

Windows 11 Professional

Windows 11 Professional to najnowszy system z rodziny systemów Windows. Zapewnia odpowiednie środowisko do realizowania projektów, pracy, rekreacji oraz grania. Piękny, odświeżony wygląd, rozbudowany o możliwość indywidualnego personalizowania motywów, poszerzony o nowe funkcje, pozwala pracować szybciej i wydajniej.

Windows 11 Home 

Microsoft Windows 11 Home to najnowszy system operacyjny opracowany przez firmę Microsoft. Jest następcą systemu Windows 10 i został wydany w lipcu 2021 roku.

Windows 11 Home został zaprojektowany z myślą o dostarczeniu użytkownikom bardziej spersonalizowanego, intuicyjnego i zaawansowanego doświadczenia użytkownika. Microsoft Windows 11 Home to nowoczesny i zaawansowany system operacyjny, który zapewnia bardziej spersonalizowane i intuicyjne doświadczenie użytkownika oraz dostarcza szereg ulepszeń w zakresie wydajności, bezpieczeństwa i rozrywki.

Ukryj

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
PROMOCJA
182.90PLN

.

   Produkt dostępny 

PROMOCJA
229.90PLN

.

   Produkt dostępny 

PROMOCJA
189.60PLN

.

   Produkt dostępny 

PROMOCJA
NOWOŚĆ
189.60PLN

.

   Produkt dostępny 

PROMOCJA
189.60PLN

.

   Produkt dostępny 

PROMOCJA
182.90PLN

.

   Produkt dostępny 

Następna strona

Przekonaj się jakie bezpieczne, szybkie i proste są zakupy z nami!   

Tanie licencje Microsoft

i to wszystko za pomocą oprogramowania w postaci licencji ESD (Electronic Software Distribution).

Licencje w postaci ESD osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu. 


Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

..

Legalny zakup - potwierdzony Polską fakturą VAT!

 Licencję otrzymujesz wygodnie na e-mail!

Otrzymujesz unikatowy klucz produktu!

Szybko, bezpiecznie i wygodnie! 

.

Masz pytanie?. 

.

787 000 323

Zadzwoń do nas

programy.dms@gmail.com

Wyślij wiadomość

Pn. - Pt. 12:00-18:00

Godziny pracy 

.


Zakup legalnego oprogramownia komputerowego zapewnia sklep

.