Jesteś tutaj: PROGRAMY GRAFICZNE Corel Draw

Corel Draw

Najtańsza licencja wieczysta na Corel DRAW (i najskuteczniejsza)

Corel DRAW to kompleksowe narzędzie do realizacji projektów opartych na grafice wektorowej. Co to dokładnie znaczy? Zwykle grafikę komputerową dzieli się na dwie główne kategorie: wektorową oraz rastrową.

Grafika rastrowa to inaczej mówiąc siatka punktów zapisanych matematycznie. Zaliczamy do nich między innymi fotografie, a do najpopularniejszych formatów grafiki rastrowej należą popularne jpg, png czy bmp. Ważne jest także to, że taki typ grafiki dobrze się kompresuje, lecz niestety jest to kompresja stratna (nawet jeśli nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka). Bardzo charakterystyczną cechą takiego typu obrazka jest typowa, mocna „pikseloza” podczas przybliżania.

Czytaj więcej

Grafika wektorowa za to jest obrazem opisanym przy pomocy figur lub brył geometrycznych. Ta z kolei jest całkowicie bezstratna i nawet bardzo duże przybliżenie nie wiąże się z utratą jakości czy pikselizacją. Taką metodą wykonywane są na przykład loga, gdyż pozwala to na dowolność przy skalowaniu, formatowaniu i edytowaniu.

Kompleksowe narzędzie z nieograniczonymi możliwościami

Narzędzia zawarte w aplikacji Corel DRAW dają całkowitą dowolność w tworzeniu i edycji grafiki. Pozwala Wam to tworzyć ilustracje, oznaczenia, logotypy, a nawet całe układy stron internetowych, a na tym nie koniec! W zasadzie gdziekolwiek sięgnąć wzrokiem – niezależnie czy jest to nadruk na koszulce czy puszka
ulubionego napoju – wszędzie towarzyszy Wam grafika wektorowa. Co ważne - możecie takie projekty wykonać sami.

Pakiet profesjonalnych aplikacji jakie oferuje Wam Corel DRAW jest niemal samowystarczalny do każdego rodzaju prac graficznych! W zależności jednak jaką ofertę licencyjną Corel DRAW wybierzecie, taką gamę produktów do dyspozycji otrzymacie. W najbogatszej wersji dostajecie kompletny warsztat, który nie ogranicza
się wyłącznie do grafiki wektorowej. Pakiet Graphics Suite posiada w sobie bowiem:

  • CorelDRAW GS 2020 – najbardziej intuicyjną i jednocześnie zaawansowaną aplikację do tworzenia i edycji grafiki wektorowej, spełniającą standardy nawet najbardziej wymagających,
  • Photo Paint – program służący obróbce i edycji grafiki rastrowej,
  • Font Manager – zupełnie oddzielny program do zarządzania i czcionkami,
  • PowerTrace – oprogramowanie przekształcające bitmapy w edytowalne grafiki,
  • AfterShot HDR – aplikacje obsługującą formaty RAW i JPEG, umożliwiającą tworzenie prac w formacie HDR,
  • CorelDraw.app – aplikacje internetową, która pozwoli Wam na uzyskanie dostępu do swoich prac z dowolnego miejsca, a także na łatwe dzielenie się plikami z klientami czy partnerami biznesowymi.

Sklep z najatrakcyjniejszą ofertą

Skomponowaliśmy specjalnie dla Was, kilka wyjątkowo korzystnych ofert, które z pewnością zaspokoją każdego użytkownika. W dodatku są one w najbardziej kuszących cenach! Kupując w naszym sklepie klucz na wybrany przez siebie produktu, otrzymujecie nie tylko gwarancję oryginalności licencji z oficjalnej dystrybucji (z zupełnie nowym kodem licencyjnym,) ale także fakturę VAT, która stanowi potwierdzenie legalności całego zakupu.

Ukryj

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Dlaczego my

Najwyższa jakość sprzedawanych produktów Pochodzących tylko i wyłącznie od dostawców z terenu Polski oraz Unii Europejskiej.
Pewne zakupy  Na każdy zakup w naszym sklepie otrzymają Państwo zawsze Polską Fakturę VAT 23%.
Legalne produkty Wszystkie programy pobiorą Państwo bezpiecznie z oryginalnych źródeł producentów.
Rzetelna firma Zapewniamy zakup tylko i wyłącznie legalnego oprogramowania.
Darmowa i szybka dostawa Czas realizacji zamówienia nie przekracza 24h, klucz produktu otrzymasz wygodnie i bezpiecznie poprzez e-mail.
Bezpieczne transakcje Przez dobrze znane i rekomendowane Przelewy24.pl

Twoje konto

Newsletter

Akceptuję Politykę Prywatności

.

Przekonaj się jakie szybkie i proste są zakupy z nami! 

.

Kupujesz produkt Otrzymujesz klucz produktu Pobierasz oprogramowanie Instalujesz oprogramowanie

i to wszystko za pomocą licencji na oprogramowanie w postaci kluczy ESD (Electronic Software Distribution).

..

Licencje w takiej postaci osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu.