Jesteś tutaj: PROGRAMY GRAFICZNE Adobe Photoshop

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop Elements 2021

Adobe Photoshop Elements 2021, to profesjonalny program do edycji zdjęć i grafiki rastorowej, zdecydowanie skierowany jest od hobbystów, fotografów i osób, które chcą tworzyć niesamowite efekty zdjęć, mając do dyspozycji niezliczoną ilość zaawansowanych funkcji. Z wykorzystaniem Adobe, powstało wiele fantastycznych i efektownych projektów. Photoshop Elements 2021 to zdecydowanie środowisko, które nie jest skierowane do konkretnej grupy osób. Z oprogramowania korzystają nie tylko profesjonaliści, ale także amatorzy, stawiający pierwsze kroki, co czyni go programem uniwersalnym dla wszystkich!

Czytaj więcej

Adobe Photoshop Elements 2021 – Jakie są zalety?

Adobe Photoshop to zdecydowanie program, o wielu zastosowaniach i ogromnej różnorodności funkcji. Co oferuje Adobe Photoshop Elements 2021?

Adobe Sensei – Sztuczna inteligencja z funkcją samouczenia się, zdecydowanie ułatwia i wykonując za nas część pracy, dzięki czemu możemy swobodnie realizować swoją wizję.  Sensei oferuje między innymi wsparcie kreatywności, wspomaga intuicyjnym wyszukiwaniem zawartości oraz analizę w czasie rzeczywistym, ułatwiającą optymalizację i skalowanie materiałów. 

Filtry neuronowe – Nowa funkcja wprowadzona do Adobe Photoshop, bazująca na Adobe Sensei. Za jej pomocą możemy:

 • błyskawicznie regulować wielkość określonych fragmentów obrazu
 • modyfikować wyraz twarzy, wiek, pozę postaci czy nawet wiek
 • zmodyfikować tło, zmieniając kolory
 • szybko i przyjemnie wprowadzać retusze

Zastępowanie nieba – Kolejna nowa funkcja, pozwalająca w szybki i wygodny sposób, zmodyfikować lub zastąpić niebo na wykonanym zdjęciu. Zdecydowanie warto jej użyć, kiedy chcemy wprowadzić lepszy nastrój, a warunki, w których zdjęcie zostało wykonane, niekoniecznie były sprzyjające. Bardzo przydatna funkcja, pozwalająca zaoszczędzić cenny czas, jeśli pracujemy nad więcej niż jednym projektem.

Ruchome zdjęcie – Bardzo ciekawa, nowa funkcja pozwalająca zmienić zwykłe, statyczne zdjęcie, w ruchomy obraz GIF. To jedna z opcji, wykorzystująca zaawansowaną sztuczną inteligencję Adobe Sensei.

Przykładowe możliwości Adobe Photoshop Elements 2021

 • Bezproblemowe porządkowanie
 • Automatyczne kolorowanie zdjęć
 • Łatwe usuwanie elementów odwracających uwagę
 • Szybkie zastępowanie tła
 • Zaznaczanie jednym kliknięciem
 • Inteligentna obróbka
 • Błyskawiczne wyszukiwanie fotografii dzięki automatycznemu oznaczaniu
 • Bogata baza filtrów i efektów
 • Rozszerzona obsługa formatów HEIF i HEVC
 • Łatwe przesuwanie obiektów
 • Automatyczne wygładzanie skóry
 • 55 edycji z asystą 
 • Etc.

Adobe Photoshop Elements 2021 – Licencja

Bez wątpienia Adobe Photoshop to najlepszy program na rynku do edycji zdjęć. Oferuje setki możliwości, a sposób w jaki je wykorzystamy, ogranicza tylko nasza wyobraźnia i umiejętności. Dzięki inteligentnemu i przyjaznemu użytkownikowi interfejsie, stawianie pierwszych kroków to czysta przyjemność.

Na naszej stronie możecie nabyć Adobe Photoshop Elements 2021, licencja którą można nabyć jest wieczysta i w bardzo atrakcyjnej cenie 389.99 złotych! 

Ukryj

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Przekonaj się jakie bezpieczne, szybkie i proste są zakupy z nami!   

Tanie licencje Microsoft

i to wszystko za pomocą oprogramowania w postaci licencji ESD (Electronic Software Distribution).

Licencje w postaci ESD osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu. 


Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

..

Legalny zakup - potwierdzony Polską fakturą VAT!

 Licencję otrzymujesz wygodnie na e-mail!

Otrzymujesz unikatowy klucz produktu!

Szybko, bezpiecznie i wygodnie! 

.

Masz pytanie?. 

.

787 000 323

Zadzwoń do nas

programy.dms@gmail.com

Wyślij wiadomość

Pn. - Pt. 12:00-18:00

Godziny pracy 

.


Zakup legalnego oprogramownia komputerowego zapewnia sklep

.