Jesteś tutaj: SYSTEMY OPERACYJNE

Systemy operacyjne

Czym są systemy operacyjne?

W najprostszych słowach – jest to oprogramowanie które kontroluje i zarządza pracą wszystkich podzespołów komputera a także telefonu, posiadając przy tym interfejs umożliwiający komunikację maszyny z użytkownikiem. Dzięki niemu możemy wyświetlać informacje na ekranie, a także zapisywać je na twardym dysku w bardzo łatwy sposób. Zazwyczaj są to platformy bardzo proste i intuicyjne w obsłudze, choć istnieją również takie, które obsługiwane są za pomocą zaawansowanych komend. Dobór odpowiedniego środowiska zależy tylko od tego do jakich celów zamierzamy użytkować komputer oraz

Czytaj więcej

Jakie są rodzaje systemów?

Na rynku obecnych jest kilka najpopularniejszych środowisk, które różnią się od siebie względem funkcjonalności i zastosowania. Jedne umożliwiają łatwą pracę przy zachowaniu maksymalnie prostego interfejsu, drugie oferują bardzo zaawansowane funkcje i komendy niedostępne dla przeciętnego użytkownika, a jeszcze inne są mieszanką tych cech. Jaki więc wybrać?

  • System Windows – najpopularniejsze środowisko, które stawia na prostotę użytkowania. Jest całkowicie kompatybilne ze sprzętem obecnym na rynku, a w razie potrzeby możemy skorzystać również z bardziej zaawansowanych funkcji. Umożliwia pracę, naukę, a także otwieranie multimediów i granie w gry, które zwykle pisane są pod ten konkretny system.
  • Linux – całkowicie darmowy i niekoniecznie przystępny system, którego zaletą jest uniwersalność – poprzez stosowanie na różnych platformach. Posiada dużo bardzo zaawansowanych funkcji, a sam interfejs nie jest intuicyjny.
  • Mac OS – system napisany przez firmę Apple dla produktów ze swojego środowiska. Absolutnie najprostszy w obsłudze i najstabilniejszy z wyżej wymienionych, jednak możliwy do korzystania wyłącznie z komputerami Apple.

 

Legalna licencja windows

Do wyboru mamy zwykle dwie wersje; pudełkową i elektroniczną. Wersja elektroniczna to jedynie klucz aktywacyjny – znacznie tańszy od drugiej opcji - który po zakupie trafia na naszą pocztę i możemy dzięki niemu aktywować instalację pobraną ze strony Microsoft. Wraz z kluczem do windowsa, przekazywana jest nam również licencja użytkowania, którą możemy przenosić na inne sprzęty – pod warunkiem uprzedniego odinstalowania.

Jaki system wybrać?

Nasz sklep oferuje oryginalne kody aktywacyjne do produktów firmy Microsoft:

  • Windows 10 Home,
  • Windows 10 Pro (dla firm),
  • Windows 8.1,
  • Windows 7.

Aby dobrać system odpowiedni do swoich potrzeb, należy wziąć pod uwagę do jakich celów zamierzamy go użytkować. Kupując klucz do windowsa 10 dostajemy legalne oprogramowanie dla firm oraz osób prywatnych, pełne wsparcie techniczne, wciąż aktualizowane oprogramowanie i długą listę nowości, które za tym idą. Mamy również pewność że spełnimy wymagania systemowe dla nowych gier czy wymagających programów. Decydując się jednak na windowsa 7 czy 8.1 zyskujemy stabilność pracy i wydajność w zupełności wystarczającą do pracy czy nauki, oszczędzając przy tym nawet połowę kwoty!

W każdym przypadku – kupując z legalnego źródła – dostajemy potwierdzenie autentyczności produktu oraz fakturę VAT!

Ukryj

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
NOWOŚĆ
165.00PLN

.

   Produkt dostępny 

PROMOCJA
NOWOŚĆ
165.00PLN

.

   Produkt dostępny 

PROMOCJA
NOWOŚĆ
185.00PLN

.

   Produkt dostępny 

PROMOCJA
159.00PLN

.

   Produkt dostępny 

Dlaczego my

Najwyższa jakość sprzedawanych produktów Pochodzących tylko i wyłącznie od dostawców z terenu Polski oraz Unii Europejskiej.
Pewne zakupy  Na każdy zakup w naszym sklepie otrzymają Państwo zawsze Polską Fakturę VAT 23%.
Legalne produkty Wszystkie programy pobiorą Państwo bezpiecznie z oryginalnych źródeł producentów.
Rzetelna firma Zapewniamy zakup tylko i wyłącznie legalnego oprogramowania.
Darmowa i szybka dostawa Czas realizacji zamówienia nie przekracza 24h, klucz produktu otrzymasz wygodnie i bezpiecznie poprzez e-mail.
Bezpieczne transakcje Przez dobrze znane i rekomendowane Przelewy24.pl

Twoje konto

Newsletter

Akceptuję Politykę Prywatności

.

Przekonaj się jakie szybkie i proste są zakupy z nami! 

.

Kupujesz produkt Otrzymujesz klucz produktu Pobierasz oprogramowanie Instalujesz oprogramowanie

i to wszystko za pomocą licencji na oprogramowanie w postaci kluczy ESD (Electronic Software Distribution).

..

Licencje w takiej postaci osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu.