Jesteś tutaj: MICROSOFT OFFICE Microsoft Office 2013 Microsoft Office Home & Business 2013 - licencja BOX

Microsoft Office Home & Business 2013 - licencja BOX

Stan magazynowy:Produkt dostępny

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

Po zakupie otrzymasz: 

 • Profesjonalne pozakupowe wsparcie techniczne
 • Potwierdzenie zakupu (Faktura VAT 23%)
 • Instrukcję dokładnej instalacji i aktywacji 
 • Darmową wysyłkę kurierem
 • Licencję WIECZYSTĄ - BOX
 • Unikatowy klucz produktu
 • Natychmiastową wysyłkę
 • Opis
 • Komentarze
 • Zapytaj o produkt
 • Poleć znajomemu

Opis

Microsoft Office Home and Business 2013

wersja oryginalna licencja BOX (pudełkowa)

na system operacyjny Windows 7, 8 oraz 10

.

to klasyczny i zarazem skuteczny pakiet biurowy jaki znasz

.

Pakiet Microsoft Office Dom i Firma 2013 to najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują podstawowych programów pakietu Office oraz programu Outlook na jednym komputerze z systemem Windows. Rozwijaj swoją firmę i nie trać czasu, gdy jesteś w podróży — zacznij korzystać z najnowszych programów pakietu Office. Twórz dokumenty i komunikuj się szybciej za pomocą nowoczesnych, przejrzystych narzędzi. 

.

.

Pakiet aż 5 programów w zestawie 

W zestawie Microsoft Office 2013 znajduje się pakiet 5 programów. Word umożliwia tworzenie i edytowanie dokumentów. Excel pozwala na wykonywanie arkuszy kalkulacyjnych. PowerPoint to program służący do projektowania prezentacji. Outlook to wygodne zarządzanie pocztą e-mail. OneNote to intuicyjny notatnik elektroniczny.

.

Umieszczaj swoje pomysły w atrakcyjnych dokumentach

Rozpocznij od utworzenia szablonu, a do końcowej obróbki użyj specjalistycznych narzędzi. Pracuj po swojemu. Zapisuj swoje pomysły za pomocą klawiatury, pióra lub ekranu dotykowego. Łatwo korzystaj z różnych multimediów. Przeciągaj i upuszczaj zdjęcia, filmy i internetowe treści multimedialne i przenoś zawartość plików PDF bezpośrednio do dokumentów programu Word. Oszczędzaj czas i wyróżniaj się. Użyj szablonu z ekranu startowego programu Word lub Excel lub jednego z nowych szerokoekranowych szablonów programu PowerPoint.

.

.

Szybsze odznaczanie zadań do wykonania

 

  Wykorzystaj wszystkie możliwości pakietu Office 2013 w urządzeniach z systemem Windows z udoskonalonym interfejsem użytkownika, który został zoptymalizowany pod kątem obsługi dotykowej, używania klawiatury i pióra. Lepszy wygląd i obsługa sprawiają, że mniej rzeczy rozprasza uwagę użytkownika, i poprawiają wygodę czytania. Nowy ekran startowy zawiera wybór ostatnio używanych dokumentów i szablonów, by móc szybko rozpocząć pracę.

  .

  Twoje ulubione aplikacje są teraz bardziej inteligentne

   

   Dodawaj zdjęcia, wideo lub multimedia online do dokumentów poprzez przeciąganie i upuszczanie. Używaj programu OneNote do tworzenia i udostępniania notatek, zdjęć, stron sieci Web, notatek głosowych i innych materiałów. Możesz szybko i łatwo dodawać zawartość z plików PDF do dokumentów programu Word. Formatuj i porządkuj swoje dane szybko i prosto, dzięki narzędziom, które rozpoznają wzór i automatycznie uzupełniają dane, bez potrzeby znajomości wpiswania formuł czy makr.

   .

   Programy zawarte w pakiecie Microsoft Office Home & Business 2013

   Microsoft Word 2013

   Niezależnie od tego, czy chodzi o CV, podanie czy zwykły tekst. W Wordzie teksty pisze się błyskawicznie i profesjonalnie. Dodaj na przykłąd zdjęcia i grafikę, by utworzyć kartki z życzeniami. Twórz profesjonalne dokumenty tekstowe, używając nowoczesnych narzędzi edytorskich. Wyszukuj informacje, dodawaj cytaty i korzystaj z narzędzi sprawdzających pisownie. Swoje dokumenty wyświetlaj i edytuj jak Ci wygodnie - na dowolnym urządzeniu.


   Microsoft Excel 2013 

   Arkusze kalkulacyjne zbierają, przetwarzają i przygotowują dane do analizy. Ustalenie budżetu to tylko jedna z możliwości. Excel ma więcej funkcji i przydatnych opcji. Pracuj z arkuszami kalkulacyjnymi na wielu urządzeniach bez obaw o utratę oryginalnego formatowania. Dostosuj i porównuj najlepsze wersje wizualizacji swoich danych oraz twórz prognozowania przyszłych wyników.


   Microsoft OneNote 2013

   Uchwyć pomysły, przemyślenia i ważne notatki w cyfrowym notatniku. Prywatnie, w szkole/na studiach lub w pracy. OneNote umożliwia przejrzyste zarządzanie informacjami wszędzie. Najciekawsze pomysły zapisuj tak, jak lubisz - twórz za pomocą klawiatury, pisząc lub rysując odręcznie. Komponuj oryginalne notatki! Wzbogacaj je inspirującymi obrazami wyciętymi ze stron internetowych i dziel się nimi w trybie online.


   Microsoft PowerPoint 2013

   Możesz tworzyć i projektować prezentacje za pomocą kilku kliknięć myszy. Jeśli chcesz slajdy mogą być zmieniane z różnymi przejściami, a całość będzie wyglądać profesjonalnie. Projektuj niepowtarzalne prezentacje na komputerach stacjonarnych oraz przy użyciu dotykowych interfejsów urządzeń mobilnych. Pracuj zespołowo nad każdym slajdem - udostępniaj i edytuj swoje dokumenty online. Wprowadzone zmiany sprawdzaj za pomocą opcji historia wersji.


   Microsoft Outlook 2013

   Nigdy wcześniej użytkownicy nie byli tak doskonale zorganizowani! Outlook umożliwia zarządzanie wiadomościami e-mail, kontaktami i spotkaniami w jednym miejscu. Można definiować zadania i jeśli jest to potrzebne, ustawić przypomnienie. Bądź na bieżąco! Kontroluj swoje wiadomości, kalendarz, kontakty i pliki korzystając z zaawansowanych funkcji zarządzania pocztą e-mail. Swoje dokumenty udostępniaj zarówno jako załączniki z komputera, jak i pliki z chmury.


   Ważne informacje:

   • Licencja wysyłana kurierem DHL, bądź do wskazanego paczkomatu InPost. - kurier w CENIE 
   • Licencja jest z rynku wtórnego, natomiast z aktywywacja Online - po przez pobranie licencji
   • Licencja wieczysta w wersji Multi-Language, działa w j. Polskim
   • Pakiet na system Windows 10 lub Windows 11 oraz MacOS
   • Licencja pobierana bezpośrednio z konta Microsoft
   • Licencja na 1 stanowisko komputerowe 
   • Polska wersja językowa
   • Oryginalna licencja BOX - (pudełkowa wersja) - fizyczna wysyłka produktu!

   Zapytaj o produkt

   Komentarze

   Poleć znajomemu

   Nasi klienci kupili także

   Przekonaj się jakie bezpieczne, szybkie i proste są zakupy z nami!   

   Tanie licencje Microsoft

   i to wszystko za pomocą oprogramowania w postaci licencji ESD (Electronic Software Distribution).

   Licencje w postaci ESD osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu. 


   Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

   ..

   Legalny zakup - potwierdzony Polską fakturą VAT!

    Licencję otrzymujesz wygodnie na e-mail!

   Otrzymujesz unikatowy klucz produktu!

   Szybko, bezpiecznie i wygodnie! 

   .

   Masz pytanie?. 

   .

   787 000 323

   Zadzwoń do nas

   programy.dms@gmail.com

   Wyślij wiadomość

   Pn. - Pt. 12:00-18:00

   Godziny pracy 

   .


   Zakup legalnego oprogramownia komputerowego zapewnia sklep

   .