Jesteś tutaj: MICROSOFT OFFICE Microsoft Office 2021 Microsoft Office Home & Business 2021 - wersja BOX (PUDEŁKOWA) | PL | na Windows oraz MacOS

Microsoft Office Home & Business 2021 - wersja BOX (PUDEŁKOWA) | PL | na Windows oraz MacOS

Stan magazynowy:Produkt dostępny

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

Po zakupie otrzymasz: 

 • Profesjonalne pozakupowe wsparcie techniczne
 • Potwierdzenie zakupu (Faktura VAT 23%)
 • Instrukcję dokładnej instalacji i aktywacji 
 • Darmową wysyłkę kurierem
 • Licencję WIECZYSTĄ - BOX
 • Unikatowy klucz produktu
 • Natychmiastową wysyłkę
 • Opis
 • Komentarze
 • Zapytaj o produkt
 • Poleć znajomemu

Opis

Microsoft Office Home and Business 2021 

wersja oryginalna BOX (pudełkowa)

na system operacyjny Windows 10, Windows 11 oraz MacOS

.

to podstawa nowoczesnej pracy w Twojej firmie i domu

.

Każdy, kto zdecyduje się na zakup Microsoft Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm, zyska w ten sposób w dłuższej perspektywie czasowej odpowiednie narzędzia do realizacji własnych projektów. Zarówno klienci biznesowi, jak i użytkownicy prywatni mogą dzięki temu korzystać z licznych funkcji i uczynić pracę tak intuicyjną i kompaktową, jak to tylko możliwe. 

.

.

Zaawansowane zarządzanie nowoczesnymi plikami PDF

Edycja i ulepszanie plików PDF ułatwia pracę z każdym formatem. Nawet formularze do wypełnienia mogą być używane w sposób bardziej uporządkowany, co znacznie ułatwia zarządzanie ważnymi informacjami. Dzięki rozbudowanemu systemowi zarządzania bezpieczeństwem i autoryzacją nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosować je zgodnie z przeznaczeniem.

.

 Integracja całego systemu zarządzania pocztą 

Microsoft Office 2021 Home & Business to przede wszystkim lepsza i zoptymalizowana współpraca. Dzięki nowym funkcjom zarządzanie kalendarzem i ustalanie centralnych wartości standardowych jest znacznie ułatwione. Dzięki temu Microsoft Office może być mocno zintegrowany z codziennym przepływem pracy i zwiększyć sukces.

.

.

Skorzystaj z pakietu Microsoft Office Home & Business

Jeśli i Ty chciałbyś teraz korzystać z innowacyjnych narzędzi i programów, powinieneś sam kupić Microsoft Office 2021 Home & Business. Dzięki wielu nowym opcjom elastyczna i samodzielna praca staje się jeszcze łatwiejsza, co oznacza, że nic nie musi stać na przeszkodzie kompaktowej aplikacji. Dzięki pakietowi Microsoft Office 2021 Home and Business masz dostęp do przejrzystego i kompaktowego rozwiązania, które może optymalnie towarzyszyć Ci w codziennej pracy w domu.

.

Całościowe funkcje dla każdego obszaru roboczego 

Celem nowego pakietu Microsoft Office jest aktywna poprawa współpracy we wszystkich istotnych obszarach. Istotną rolę odgrywa tu łatwiejszy eksport własnych dokumentów oraz rozszerzone funkcje w zakresie bezpieczeństwa. Jeśli chcesz zakupić Microsoft Office 2021 Home & Business samodzielnie, możesz korzystać z aplikacji z naszym kluczem produktu przez nieograniczony czas.

.

Przegląd programów zawartych w pakiecie Office Home and Business 2021

Microsoft Word 2021

W nowym trybie czytania przepływ tekstu w kolumnach jest automatycznie dostosowywany, aby czytanie z ekranu było łatwiejsze Mniejsza liczba menu oznacza większe skupienie na zawartości – narzędzia można wyświetlać wtedy, gdy są potrzebne Otwieraj pliki PDF w programie Word i edytuj ich zawartość tak, jakby była stworzona w programie Word Pokaż swój styl, wybierając szablony programu Word z ponad 40 kategorii.


Microsoft Excel 2021

Każdy skoroszyt znajduje się w osobnym oknie, co ułatwia jednoczesną pracę w dwóch skoroszytach – lub na dwóch monitorach Nowe funkcje dostępne w kategoriach funkcji matematycznych i trygonometrycznych, statystycznych, inżynierskich, daty i godziny, wyszukiwania i odwołań, logicznych oraz tekstowych Nowy przycisk Polecane wykresy umożliwia wybieranie spośród szerokiej gamy wykresów, dopasowanych do Twoich danych


Microsoft OneNote 2021 

Łatwość rysowania, wymazywania i edycji zawartości za pomocą palca, pióra lub myszy na dowolnym urządzeniu obsługującym funkcje dotykowe. Program OneNote automatycznie przetwarza odręczne notatki na tekst, więc nie musisz się już martwić o charakter pisma Nowe narzędzie Wyślij do programu OneNote ułatwia dołączanie dokumentów lub witryn sieci Web do notesów.


Microsoft PowerPoint 2021 

Widok prezentera pozwala przeglądać notatki na monitorze, podczas gdy odbiorcy widzą tylko slajdy Inteligentne prowadnice zostają automatycznie wyświetlone, gdy obiekty mają prawie równe rozmiary i wskazują kiedy obiekty są równomiernie rozmieszczone Obsługa większej ilości formatów multimedialnych, takich jak .mp4 oraz .mov, większej ilości treści w wysokiej rozdzielczości, a także więcej wbudowanych koderów-dekoderów 


Microsoft Outlook 2021

Profesjonalna aplikacja do obsługi poczty e-mail i kalendarzy, dzięki której jesteś zawsze na bieżąco z tym, co najważniejsze.


Informacje o produkcie: 

 • Licencja wysyłana kurierem DHL, bądź do wskazanego paczkomatu InPost. - kurier w CENIE 
 • Licencja jest z rynku wtórnego, natomiast z aktywywacja Online - po przez pobranie licencji
 • Licencja wieczysta w wersji Multi-Language, działa w j. Polskim
 • Pakiet na system Windows 10 lub Windows 11 oraz MacOS
 • Licencja pobierana bezpośrednio z konta Microsoft
 • Licencja na 1 stanowisko komputerowe 
 • Polska wersja językowa
 • Oryginalna licencja BOX - (pudełkowa wersja) - fizyczna wysyłka produktu!

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Przekonaj się jakie bezpieczne, szybkie i proste są zakupy z nami!   

Tanie licencje Microsoft

i to wszystko za pomocą oprogramowania w postaci licencji ESD (Electronic Software Distribution).

Licencje w postaci ESD osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu. 


Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

..

Legalny zakup - potwierdzony Polską fakturą VAT!

 Licencję otrzymujesz wygodnie na e-mail!

Otrzymujesz unikatowy klucz produktu!

Szybko, bezpiecznie i wygodnie! 

.

Masz pytanie?. 

.

787 000 323

Zadzwoń do nas

programy.dms@gmail.com

Wyślij wiadomość

Pn. - Pt. 12:00-18:00

Godziny pracy 

.


Zakup legalnego oprogramownia komputerowego zapewnia sklep

.