Jesteś tutaj: Blog

Blog

Najgroźniejsze wirusy komputerowe i jak się przed nimi chronić

Zgodnie z definicją - internet jest siecią, która łączy miliony komputerów na całym świecie i pozwala na przesyłanie między sobą różnych treści. Jak możecie się domyśleć, treści te nie zawsze są pozytywne i bezpieczne dla waszych urządzeń. Otwierając nieznany link możecie oddać swoje dane wrażliwe w „niepowołane ręce”. 

Co warto zainstalować po formacie? - niezbędne programy na Windowsa

Formatowanie dysku aktualizuje jednocześnie sterowniki i oprogramowanie, a jego konsekwencją jest usunięcie z urządzenia wszystkich danych (dlatego warto wcześniej zrobić ich kopię zapasową). Czynność tę powinno się także wykonać przed sprzedażą urządzenia, aby wasze dane (często wrażliwe) nie dostały się w ręce niepowołanych osób. 

Microsoft Office dla studentów - możliwości i zastosowania

Jak zapewne zdajecie sobie sprawę, samo urządzenie jest bezużyteczne jeśli brakuje w nim podstawowych aplikacji. Doskonale o tym wiedzą studenci i uczniowie, których ocena końcowa często jest zależna od zrobienia prezentacji, czy napisania referatu. To właśnie z myślą o nich powstał pakiet…

Windows 11 już dostępny - co musisz wiedzieć?

Windows 11 to najnowszy Windows dostępny na rynku. Na pierwszy rzut oka widać bardzo przyjemnie odświeżony interfejs, z możliwością konfigurowania oraz usprawnione, odświeżone aplikacje systemowe. Microsoft postarał się również o kilka dodatkowych funkcji, których nie było w poprzednich wersjach systemu. Jakich nowości możemy się spodziewać po najnowszym systemie Windows 11?

Darmowe antywirusy, czyli dlaczego warto zapłacić

Program antywirusowy to jeden z nieodłącznych elementów oprogramowania komputerowego, jaki powinniśmy posiadać. W internecie jest wiele zagrożeń, które mogą nie tylko zainfekować nasz komputer, ale także spowodować szkody, wykraść nasze dane do kont bankowych oraz śledzić nasze ruchy w internecie.

Prowadzisz firmę? Kupuj tylko legalne oprogramowanie

Pamiętacie czasy, gdy zaczęły się powszechnie pojawiać w domach komputery? Był to też również moment, gdy internet stał się bardziej dostępny. Mimo, że strona potrafiła „ładować” się kilka minut, wszyscy zapragnęli mieć dostęp do „wielkiego świata”. Nie byłoby to możliwe bez oprogramowania.

Program antywirusowy - dlaczego musisz go mieć?

Temat bezpieczeństwa i prywatności w sieci jak dotychczas nie doczekał się całkowitego wyczerpania, zewsząd możemy usłyszeć jak powinniśmy uważać na wszystko co robimy, co umieszczamy i jak korzystamy z internetu, aczkolwiek czy to aby wystarczy?

Dlaczego my

Najwyższa jakość sprzedawanych produktów Pochodzących tylko i wyłącznie od dostawców z terenu Polski oraz Unii Europejskiej.
Pewne zakupy  Na każdy zakup w naszym sklepie otrzymają Państwo zawsze Polską Fakturę VAT 23%.
Legalne produkty Wszystkie programy pobiorą Państwo bezpiecznie z oryginalnych źródeł producentów.
Rzetelna firma Zapewniamy zakup tylko i wyłącznie legalnego oprogramowania.
Darmowa i szybka dostawa Czas realizacji zamówienia nie przekracza 24h, klucz produktu otrzymasz wygodnie i bezpiecznie poprzez e-mail.
Bezpieczne transakcje Przez dobrze znane i rekomendowane Przelewy24.pl

Twoje konto

Newsletter

Akceptuję Politykę Prywatności

.

Przekonaj się jakie szybkie i proste są zakupy z nami! 

.

Kupujesz produkt Otrzymujesz klucz produktu Pobierasz oprogramowanie Instalujesz oprogramowanie

i to wszystko za pomocą licencji na oprogramowanie w postaci kluczy ESD (Electronic Software Distribution).

..

Licencje w takiej postaci osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu.