Jesteś tutaj: Blog

Blog

Prowadzisz firmę? Kupuj tylko legalne oprogramowanie

Pamiętacie czasy, gdy zaczęły się powszechnie pojawiać w domach komputery? Był to też również moment, gdy internet stał się bardziej dostępny. Mimo, że strona potrafiła „ładować” się kilka minut, wszyscy zapragnęli mieć dostęp do „wielkiego świata”. Nie byłoby to możliwe bez oprogramowania.

Program antywirusowy - dlaczego musisz go mieć?

Temat bezpieczeństwa i prywatności w sieci jak dotychczas nie doczekał się całkowitego wyczerpania, zewsząd możemy usłyszeć jak powinniśmy uważać na wszystko co robimy, co umieszczamy i jak korzystamy z internetu, aczkolwiek czy to aby wystarczy?

Dlaczego my

Najwyższa jakość sprzedawanych produktów Pochodzących tylko i wyłącznie od Certyfikowanych dostawców z terenu Polski oraz Unii Europejskiej.
Pewne zakupy  Na każdy zakup w naszym sklepie otrzymają Państwo zawsze Polską Fakturę VAT 23%.
Legalne produkty Wszystkie programy pobiorą Państwo bezpiecznie z oryginalnych źródeł producentów.
Rzetelna firma Od 2017 roku na rynku prowadzimy sklep z tanim oprogramowaniem.
Darmowa i szybka dostawa Czas realizacji zamówienia nie przekracza 24h, klucz produktu otrzymasz wygodnie i bezpiecznie poprzez e-mail.
Bezpieczne transakcje Przez dobrze znane i rekomendowane Przelewy24.pl

Twoje konto

Newsletter

Akceptuję Politykę Prywatności

Przekonaj się jakie proste i szybkie są zakupy z nami!

Kupujesz produkt Otrzymujesz klucz produktu Pobierasz oprogramowanie Instalujesz oprogramowanie

i to wszystko za pomocą licencji na oprogramowanie w postaci kluczy ESD (Electronic Software Distribution).

Licencje w takiej postaci osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu.