Jesteś tutaj: Strona główna

Sklep z legalnym i tanim oprogramowaniem komputerowym

Gdy potrzebne Wam oprogramowanie dla firm, najlepsze znajdziecie u nas

Na rynku jest wiele programów z licencją bezpłatną lub bezpłatną z wyłączeniem zastosowań komercyjnych. Niektóre z nich w wersji bez opłat oferują tylko ograniczoną część funkcji, a bezpłatne z wyłączeniem zastosowań komercyjnych nie pozwalają Wam na darmowe wykorzystywanie ich w firmie. 

Co zatem zrobić? Oczywiście możecie szukać i w końcu znaleźć oprogramowanie, które umożliwi Wam użytkowanie w firmie. Zadajcie sobie jednak ważne pytania - czy na pewno spełnia ono wszystkie wasze potrzeby, jest pozbawione wirusów i jest legalne? Najczęściej tak nie jest i któryś element „kuleje”.

Czytaj więcej...

Właśnie dlatego powinniście się zastanowić, czy nie lepiej i bezpieczniej wykupić oryginalne oprogramowanie dla firm i prowadzić przedsiębiorstwo z pełną świadomością, że wszystko działa jak należy. Nasz sklep dobre-oprogramowanie.pl oferuje Wam zarówno programy dla firm jak i dla użytkowników domowych. Wszystkie w świetnych cenach, a cała nasza oferta, zawiera tylko oryginalne oprogramowanie.

Jakie programy znajdziecie na naszej stronie?

Systemy Microsoft Windows

System Windows to zdecydowanie najpopularniejszy system operacyjny dostępny na rynku. Jest on zainstalowany na zdecydowanej większości komputerów na świecie i w ciągu najbliższych kilkunastu lat, nic nie wskazuje na to aby miało się to zmienić. 

W sklepie znajdziecie szereg systemów operacyjnych z rodziny Windows, zarówno dla użytkowników prywatnych jak i wspomniany już Windows dla firm. Proponowana oferta jest dość obszerna, bowiem otrzymacie  u nas systemy począwszy od Windows 7 Professional, aż po Windows 11 Professional. Wszystkie licencje pochodzą z legalnych źródeł.

Pakiety i programy biurowe Microsoft Office

Pakiet Microsoft Office zasłynął z: 

  • niezwykle przejrzystego interfejsu,
  • niebywałej ilości funkcji 
  • oraz całego szeregu dostępnych aplikacji, ułatwiających pracę firmom. 

Stosunek ceny do jakości jest tu bardzo wysoki, szczególnie że do dyspozycji otrzymujecie produkt z licencją wieczystą. W ofercie naszego sklepu znajdziecie pakiety biurowe Microsoft Office 2013,  Microsoft Office 2016, Microsoft Office 2019, Microsoft Office 2021 oraz Microsoft Office dla firm.

Programy antywirusowe dla firm

Program antywirusowy to nie tylko dodatek do systemu. To bardzo ważny element, który powinien być zainstalowany na każdym komputerze - nie ważne czy w domu czy w firmie. Dba o wasze bezpieczeństwo, abyście Wy nie musieli. Warto pamiętać, że darmowy antywirus nie chroni Was przed każdym zagrożeniem, lecz tylko jego częścią. 

Nasza oferta zawiera programy antywirusowe dla firm i użytkowników domowych, w różnych wariantach cenowych i od różnych producentów.  

Programy graficzne z licencją

Programy graficzne takie jak Adobe Photoshop czy Corel Draw, to zdecydowanie kombajny w dziedzinie grafiki komputerowej. Każda profesjonalna firma oraz grafik komputerowy, z pewnością z takiego programu skorzysta. Oferują one niezliczoną ilość funkcji, usprawniają pracę oraz pozwalają tworzyć projekty na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziecie programy graficzne tak dla użytkowników domowych, jak i dla firm. A wszystkie w bardzo przystępnych cenach.

U nas nabywacie tylko oryginalne oprogramowanie, pochodzące z legalnych źródeł. Nie czekajcie i sprawdźcie ofertę!

Kategoria:
Sortuj:
Na stronie:
PROMOCJA
239.90PLN

.

   Produkt dostępny 

219.00PLN

.

   Produkt dostępny 

PROMOCJA
269.90PLN

.

   Produkt dostępny 

Następna strona

Przekonaj się jakie bezpieczne, szybkie i proste są zakupy z nami!   

Tanie licencje Microsoft

i to wszystko za pomocą oprogramowania w postaci licencji ESD (Electronic Software Distribution).

Licencje w postaci ESD osiągają coraz większą popularność na całym świecie. Klient dokonujący zakupu otrzymuje produkt wyłącznie w postaci klucza licencyjnego lub aktywującego nowy produkt na wskazany przez siebie adres e-mail. Taka forma przesyłki przyspiesza w znaczący sposób czas dostawy oraz aktywacji zakupionego oprogramowania. W odróżnieniu od licencji pudełkowej (BOX) mamy szansę na oszczędność, ponieważ licencja ESD jest tańsza oraz nie ponosimy kosztów przesyłki. Różnica pomiędzy licencją ESD i BOX dotyczy tylko i wyłącznie sposobu dostarczenia nabytego produktu. 


Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

..

Legalny zakup - potwierdzony Polską fakturą VAT!

 Licencję otrzymujesz wygodnie na e-mail!

Otrzymujesz unikatowy klucz produktu!

Szybko, bezpiecznie i wygodnie! 

.

Masz pytanie?. 

.

787 000 323

Zadzwoń do nas

programy.dms@gmail.com

Wyślij wiadomość

Pn. - Pt. 12:00-18:00

Godziny pracy 

.


Zakup legalnego oprogramownia komputerowego zapewnia sklep

.